Kadınlar Günü

Alka Aquacity Malatya Aquapark
Malatya ili Battalgazi ilçesinde yer alan Alka Aquacity Malatya Aquapark 2018 sezonunda yenilenerek tekrar hizmete girmiştir. Yaz aylarının kavurucu Doğu Anadolu Bölgesi sıcaklarında biraz olsun rahatlamak, tatillerinizde eğlenceli dakikalar geçirmek ister misiniz. geçirmek için Bu yenilenme ile birlikte bölgede sıklıkla ihtiyacı hissedilen bayanlara özel yüzme havuzu, çocuklar için... devamı »
Çağdaş Aquapark
Van Merkez de yer alan Çağdaş Aquapark kapalı havuzları ile hizmet vermektedir.  Kapalı Havuzda bulunan çocuk aquapark kaydırakları ile çocuklar eğlenceli dakikalar geçirebilirler. Kapalı havuz olması kış aylarında da sıcak bir ortamda yüzmenin keyfine varmak isteyenler için tercih edilebilir. Yaz aylarında da güneşin kavurucu sıcağından uzakta serin bir ortamda... devamı »
Edirne Olimpik Yüzme Havuzu
Edirne'de her yaştan vatandaşın hizmetinde olan Edirne Olimpik Yüzme Havuzu yüzme eğitimi almak isteyenleri bekliyor. Gerek serbest şekilde yüzmek isteyenler gerekse de yüzme eğitimi almak isteyen her yaştan gruplar için hizmet vermektedir. Tesiste 1000 kişilik tribün 3 adet havuz bulunmaktadır. Havuz bilgileri aşağıda detaylıca bulabilirsiniz. Dilerseniz havuzları günlük olarak da... devamı »
Simav Eynal Aquapark
Kütahya ili Simav ilçesinde bulunan Eynal Kaplıcaları içerisinde bulunan Simav Eynal Aquapark , yöre halkına gerek kaplıcada hizmeti gerekse de havuz ve aquapark hizmeti verilmektedir.  Kütahya'da oturuyor yada Kütahya'ya gezinti rotası oluşturduysanız, ilimizin meşhur kaplıcalarından faydalanmayı ihmal etmeyin. Simav kaplıcaları bölgenin meşhur kaplıcaları arasındadır. Eynal... devamı »
Yozgat Termal Aquapark
Yozgat Termal Aquapark ile sosyal ve sportif alanlar noktasında hizmetlerini ve faaliyetlerini attırmaya çalışan il yönetimi, hazırladıkları bayanlara özel termal aquapark projesiyle Yozgat şehir sakinlerine ister yaz, isterlerse de kış aylarında eğlence ve suyun tadını doyasıya yaşamalarını sağlamaktadır. Yozgat Termal Aquapark gittiğinizde hem suyun sağlığına olan... devamı »
ENG Garden Aquapark Hendek
İstanbul'a yakın aquaparklardan olan ve günü birlik eğlence arayanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde hizmet veren ENG Garden Aquapark Hendek ; Yaz tatillerini güneyde geçiremeyenler için alternatif olabilecek mekanlardan birisidir. Gerek Hendek ilçesinde bulunanların gerekse de çevre il ve ilçelerde olanların rahatlıkla kullanabileceği aquapark, gelen misafirlerini en iyi... devamı »
Atatürk Yüzme Havuzu Ardahan
Ardahan ilinde bulunan ve Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren Atatürk Yüzme Havuzu gerek Kapalı Havuz gereksede Açık Havuz alanlarıyla Ardahan da her yaştan yüzme sporunu yapmak isteyenlere kapılarını açmaya devam ediyor. Abonelik sistemiyle çalışan havuz da yüzme bilmeyen çocuk ve yetişkinler için kurs düzenlenmektedir. Yazın açık havuzda kışın... devamı »
Amasya Üniversitesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu
Amasya Üniversitesinde tarafından yapılan ve gerek üniversite öğrenci ve personeli, gerekse de vatandaşlar tarafından kullanılabilen kapalı yüzme havuzu yarı olimpik olup, 7 adet kulvardan oluşmaktadır. Tesiste çocukların yararlanabileceği çocuk havuzu da bulunmaktadır.Havuzda 315 kişi kapasiteli tribün bulunmaktadır.Tesiste yüzme bilmeyenler için kurs... devamı »
Kale Yüzme Havuzu
Aksaray yazın serinlemek, güneşlenmek ve eğlenmek için gidebileceğiniz mekanlardan olan Kale Yüzme Havuzu özel tasarımıyla misafirlerine güzel bir tatil haftası geçirme fırsatı sunuyor. Yeşilin ve mavinin buluştuğu yer olan tesiste çimler üzerinde güneşlendikten sonra serin sulara dalabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın rahat ve güven içinde yüzebilmeleri için çocuk havuzu... devamı »
Aksaray Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu
Yaşam Kalitenizi Artırın, Kendinizi İyi Hissedin! Ferah bir yaşam sizleri bekliyor... Sloganıyla Aksayar ilinde hizmet veren ve Gençlik Hizmetleri Spor il Müdürlüğüne bağlı olan tesiste yaz kış dilediğiniz zaman yüzebilir, sağlıklı ve ferah bir hayata ilk adımı atabilirsiniz. Havuza girişler için AKILLI KART almanız gerekmektedir, kart bilgilerini siteye giderek... devamı »