ANKARA


Aqua Vega
Ankara ili Mamak ilçesinde bulunan Nata Vega Outlet AVM de dünyasının en heyecan verici canlıları keşfedilmeyi ister misiniz. Dünyanın bir çok noktasında Aqua Vega için getirilen deniz... devamı »
Villa Aqua Garden Çankaya Aquapark
Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan  imrahor vadisi bölgesinde yer alan Villa Aqua Garden Aquapark, ailenizle birlikte güzel bir gün geçirmek için doğru adreslerden birisi olabilir. Yolunun... devamı »
Büyük Anadolu Otel Aquapark
İç Anadolu Bölgesinde yaşayan insanlarımız yazın kavurucu sıcaklarında en çok ihtiyaç duydukları şey serinlemek tir. Başkent Ankara’da bu ihtiyacı karşılamak ve yazın tatillerde... devamı »
United Clubs Ankara
Ankara da 2008 yılından itibaren kaliteli ve sağlıklı bir yaşam konusunda hizmet veren United Clubs her daim yeniliklerin olduğu yüksek standartları barındıran bir tesisle sizleri... devamı »
Tedaş Yüzme Havuzu
Türkiye Elektirik Dağıtım AŞ. Kısaca Tedaş ait olan ve Ankara Gölbaşında bulunan Tedaş Yüzme Havuzu tesislerde 25x50 metre ebatında olimpik havuz ve yaklaşık 10×10 metrelik çocuk... devamı »
Polatlı Üçpınar Aquapark
Polatlı Belediyesi tarafında yaptırılan Polatlı Üçpınar Aquapark Vatandaşların hafta sonu eğlenmeleri için tasarlanmış.Yaklaşık 7000 metrekare alan sahip alanda yapan bay ve bayan... devamı »
Meriç Aquapark ve Yüzme Havuzu
Meriç Aquapark ve Yüzme Havuzu; Etimesgut ilçesinden Ankaralıların yaz aylarında serinlediği, aquaparkında eğlendiği, 600 kişilik kapasiteli açık havuz başı restoranında düğün... devamı »
Vadizir Aquapark
Vadizir Aquapark her günü saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında Ankaralılara hizmet vermektedir. Akar su kenarında inşşat edilmiş olan tesiste piknik yapabilir , düğün... devamı »
Waterpark Aqua ve Havuz Çankaya
Ankara ili Çankaya ilçesinden bulunan Waterpark Aqua ve Havuz Çankaya  şehir hayatının yaşamında biran olsun uzaklaşmak isteyen tüm değerli misafirlerini dilerseniz haftaiçi, yada... devamı »
Sincan Termal Aquapark
Sincan Termal Aquapark kendi alanında farklı uygulamasıyla öne çıkan bir tesis diyebiliriz. Aquapark dünyası ile termal kaplıca suyunu birleştirerek hem eğlence hem de sağlık... devamı »