ANKARA

Büyük Anadolu Otel Aquapark
İç Anadolu Bölgesinde yaşayan insanlarımız yazın kavurucu sıcaklarında en çok ihtiyaç duydukları şey serinlemek tir. Başkent Ankara’da bu ihtiyacı karşılamak ve yazın tatillerde... devamı »
United Clubs Ankara
Ankara da 2008 yılından itibaren kaliteli ve sağlıklı bir yaşam konusunda hizmet veren United Clubs her daim yeniliklerin olduğu yüksek standartları barındıran bir tesisle sizleri... devamı »
Tedaş Yüzme Havuzu
Türkiye Elektirik Dağıtım AŞ. Kısaca Tedaş ait olan ve Ankara Gölbaşında bulunan Tedaş Yüzme Havuzu tesislerde 25x50 metre ebatında olimpik havuz ve yaklaşık 10×10 metrelik çocuk... devamı »
Polatlı Üçpınar Aquapark
Polatlı Belediyesi tarafında yaptırılan Platlı üçpınar Aquapark Vatandaşların hafta sonu eğlenmeleri için tasarlanmış.Yaklaşık 7000 metrekare alan sahip alanda yapan bay ve bayan... devamı »
Meriç Aquapark ve Yüzme Havuzu
Meriç Aquapark ve Yüzme Havuzu; Etimesgut ilçesinden Ankaralıların yaz aylarında serinlediği, aquaparkında eğlendiği, 600 kişilik kapasiteli açık havuz başı restoranında düğün... devamı »
Vadizir Aquapark
Vadizir Aquapark her günü saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında Ankaralılara hizmet vermektedir. Akar su kenarında inşşat edilmiş olan tesiste piknik yapabilir, düğün organizasyonlarını... devamı »
Waterpark Aqua ve Havuz Çankaya
Waterpark Aqua ve Havuz şehir hayatının yaşamında biran olsun uzaklaşmak isteyen tüm değerli misafirlerini dilerseniz haftaiçi, yada haftasonu ağırlamaktan onur duyacaktır. Ankaranın... devamı »
Sincan Termal Aquapark
Sincan Termal Aquapark kendi alanında farklı uygulamasıyla öne çıkan bir tesis diyebiliriz. Aquapark dünyası ile termal kaplıca suyunu birleştirerek hem eğlence hemde sağlık arayanların... devamı »
Olympic Park Hotel İncek Aquapark
Olympic Park Hotel İncek Aqua Park'a geldiyseniz doğanın, yeşilin, suyun ve gök yüzünün birleştiği noktadasınız demektir. 4 yıldızlı incek olympic hotel'in sunduğu hizmetlerden biri... devamı »
Bağlıca Aquapark
Bağlıca Aquapark Ankara'da 2015 yılında hizmete girmiştir. Yazın Ankaranın sıcağından bulanan vatandaşların serinlemek ve eğlenme dolu anlar yaşamak için gittikleri tesis çocukların... devamı »