BALIKESİR


Blue Zest Aquapark
Blue Zest Aquapark Altınolukta havuz ve plaj hizmetiyle Balıkesir tatilcileri serinletmeye devam ediyor. Eğlence dolu anlar için sizde aşağıda yer alan  Blue Zest Aquapark hakkında... devamı »
Bahar Aqua Resort Otel
Bahar Aqua Resort Otel Marmara Denizi ortasında Balıkesir il sınırları içerisinde bulunan Avşa adasında lüks tatil anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir. İstanbul yakın... devamı »
Özkaptan Aqua
Özkaptan Aqua Marmara Denizi ortasında Balıkesir il sınırları içerisinde bulunan Avşa adasında lüks tatil anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir. İstanbul yakın çevresinde... devamı »
Aqua Olive Park Aquapark Altınoluk
Aqua Olive Park Aquapark Türkiye'nin meşhur tatil bölgelerinden biri olan ve yerli yabancı bir çok turistin özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gösterdiği Balıkesir ili Edremit ilçesinde... devamı »
Temizel Aquapark
Balıkesir ili Ayvalık ilçesinde hizmet veren Ayvalik Temizel Aqua Park, sıcak yaz günlerinde hem tatil, hem de eğlence ve serinlik arayanların tercih ettiği Balıkesir ilinde bulunan Grand... devamı »
Ayvalık Aquafun Aqupark
Ayvalik Aqua Fun, Balıkesir Ayvalık tatil yöresinde bulunmakta olup, eğlence ve serinlik arayanların tercih ettiği aquaparklardan birisidir. Balıkesir ilinin en çok ilgi gören... devamı »
Güre Aquapark
Marmara ve Ege bölgelerinde kıyısı bulunan Balıkesir bir çok ilden tatilcilerin tercih etmesiyle yaz aylarında nüfusu kalabalıklaşan şehirlerimizden olmaktadır. Kıyı şeridinde gerek... devamı »
Akyıldız Aquapark
Balıkesir ili Karesi ilçesinde yer alan ve bölgenin ilk aquaparkı olma özelliğini elinde bulunduran Akyıldız Aquapark 2007 tarihinde hizmete girmiştir. Sizde Balıkesir ve civarında yaz... devamı »
ErdekLand Aquapark
Konumuzun Erdek ve çevresini gösteriyor ve arkadaşlarınızda eğlenceli anlar yaşamak istiyorsanız ErdekLand Aquapark işinizi görecektir. Eğlence ve adrenalin dolu zamanlar geçirmek,... devamı »