BALIKESİR

Ferhatoğlu Aquapark
Türkiye'nin meşhur tatil bölgelerinden biri olan ve yerli yabancı bir çok turistin özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gösterdiği altınoluk da bulunan ferhatoğlu aquapak diğer adıyla... devamı »
Temizel Aquapark
Ayvalik Temizel Aqua Park, sıcak yaz günlerinde hem tatil, hemde eğlence ve serinlik arayanların tercih ettiği Balıkesir ilinde bulunan Grand Temizel Hotel bünyesinde bulunmaktadır.Balıkesir... devamı »
Ayvalık Aquapark
Ayvalik Aqua Fun, Balıkesir Ayvalık tatil yöresinde bulunmakta olup, eğlence ve serinlik arayanların tercih ettiği aquaparklardan birisidir. Balıkesir ilinin en çok ilgi gören... devamı »
Güre Aqupark
Marmara ve Ege bölgelerinde kıyısı bulunan Balıkesir bir çok ilden tatilcilerin tercih etmesiyle yaz aylarında nüfusu kalabalıklaşan şehirlerimizden olmaktadır. Kıyı şeridinde gerek... devamı »
Akyıldız Aquapark
Balıkesir'in ilk aquaparkı olma özelliğini elinde bulunduran Akyıldız Aquapark 2007 tarihinde hizmete girmiştir. Sizde Balıkesir ve civarında yaz aylarında hem eğlenmek hemde serinşlemek... devamı »
ErdekLand Aquapark
Konumuzun Erdek ve çevresini gösteriyor ve arkadaşlarınızda eğlenceli anlar yaşamak istiyorsanız ErdekLand Aquapark işinizi görecektir. Eğlence ve adrenalin dolu zamanlar geçirmek,... devamı »