YÜZME HAVUZU


Metropol Hamam Spa Ümraniye
Türk hamam geleneğinin kökleri bini yılı aşkın bir süredir bu coğrafyada yaşamaktadır. Şifanın ve aynı zamanda eğlencenin, sosyal paylaşımın önemli  mekanları arasında olan... devamı »
Sevcan Hotel Havuz
Sevcan Hotel Havuz Florya da İstanbul’un sessiz ve nezih yerlerin de orijinal mimarisi ve geleneksel Türk konukseverliği ile dört yıldız kalitesini konuklarına yaşatan bir Sevcan Hotel... devamı »
Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu
Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bulunmakta olup  yaz aylarında 45 dereceyi aşan sıcaklık karşısında bunalan vatandaşlar, Gurs Vadisi'ne hizmete giren... devamı »
Kepez Park Varsak
Kepez Park Varsak Antalya’nın turizmine ve su sporlarına önemli bir katkı sağlayan bir proje olup 2013 yılında Kepez Belediyesi yatırımı olarak hizmete girmiştir. Her yaştan insanın... devamı »
Tulpar Yüzme Havuzu
Tulpar Yüzme Havuzu yeşilin hakim olduğu bir doğa içerisinde havuz keyfi dilerseniz havuz başında kır düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Tulpar doğanın içinde yer alan bahçesiyle... devamı »
Classis Garden Aquapark Yüzme Havuzu
Classis Garden Aquapark Yüzme Havuzu yazın gelmesi ve kavurucu sıcakların başlamasıyla Gaziantep de serinlemek ve eğlenmek isteyenlerin tercih ettikleri yüzme havuzu hizmeti veren tesistir.... devamı »
Sivas Metropol Havuz
Sivas Metropol Havuz Sivas ili Merkezde başta havuz ve aquapark olmak üzere Türk hamamı, sauna, yüzme havuzu, halı saha, fitness gibi alanlarda hizmet veren Sivas Metropol Spor Kompleksi... devamı »
Çağdaş Aquapark
Van Merkez de yer alan Çağdaş Aquapark kapalı havuzları ile hizmet vermektedir.  Kapalı Havuzda bulunan çocuk aquapark kaydırakları ile çocuklar eğlenceli dakikalar geçirebilirler.... devamı »
Edirne Olimpik Yüzme Havuzu
Edirne'de her yaştan vatandaşın hizmetinde olan Edirne Olimpik Yüzme Havuzu yüzme eğitimi almak isteyenleri bekliyor. Gerek serbest şekilde yüzmek isteyenler gerekse de yüzme eğitimi almak... devamı »
United Clubs Ataşehir
Yeni şubesini İstanbul'da açan United Clubs Ataşehir ilçesinde eski adıyla Pleon Sportivo olan konumda hizmet vermeye devam ediyor. Sizde ataşehir ve yakın bölgede yaşıyorsanız hem sspor... devamı »