YÜZME HAVUZU

United Clubs Ataşehir
Yeni şubesini İstanbul'da açan United Clubs Ataşehir ilçesinde eski adıyla Pleon Sportivo olan konumda hizmet vermeye devam ediyor. Sizde ataşehir ve yakın bölgede yaşıyorsanız hem sspor... devamı »
United Clubs Ankara
Ankara da 2008 yılından itibaren kaliteli ve sağlıklı bir yaşam konusunda hizmet veren United Clubs her daim yeniliklerin olduğu yüksek standartları barındıran bir tesisle sizleri... devamı »
The Gym Fitness Spa
Sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren The Gym Fitness Spa İstanbul Beylikdüzü'nde hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Beylikdüzü E-5 karayolu üzerinde bulunan Vetrocity Residence 7.... devamı »
Eda Termal Aquapark & Spa
Eda Termal Otel bünyesinden hizmet veren Eda Termal Aquapark & Spa da sakinlik arayanların huzur bulabileceği aynı zamanda eğlenerek keyifli anlar yaşayabilecekleri bir tatil ortamı... devamı »
XOOM Training Club Piyalepaşa
İstanbul da hizmet veren işletme İstanbulun her iyi yakasında da Şubesi bulunmaktadır. XOOM Training Club Piyalepaşa da merkezi konumda bulunmaktadır. Her ikisi şubede eşine ender... devamı »
XOOM Training Club Maltepe
İstanbul da hizmet veren işletme İstanbulun her iyi yakasında da Şubesi bulunmaktadır. XOOM Training Club Maltepe’de merkezi konumda bulunmaktadır. Her ikisi şubede eşine ender... devamı »
Tedaş Yüzme Havuzu
Türkiye Elektirik Dağıtım AŞ. Kısaca Tedaş ait olan ve Ankara Gölbaşında bulunan Tedaş Yüzme Havuzu tesislerde 25x50 metre ebatında olimpik havuz ve yaklaşık 10×10 metrelik çocuk... devamı »
H2O Fitness Club Kağıthane
H2O Fitness Club 2010 yılında hizmete girmiştir. İstanbul Kağıthane de bulunan şubesinde bir çok aktiviteyi yapma imkanı bulunmaktadır. H2O Fitness Club Kağıthane şubesinde ayrıca 2... devamı »
Su Dünyası Yüzme Havuzları Kompleksi
Su Dünyası Yüzme Havuzları Kompleksi Çorum ilinde bulunan açık yüzme havuzu yaz günlerinde gidilebilecek mekanlardan birisidir. Havuz olimpik ölçülerde olup, isteyen kadınlar için... devamı »
Atatürk Yüzme Havuzu Ardahan
Ardahan ilinde bulunan ve Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren Atatürk Yüzme Havuzu gerek Kapalı Havuz gereksede Açık Havuz alanlarıyla Ardahan da her yaştan... devamı »