İSTANBUL

United Clubs Ataşehir
Yeni şubesini İstanbul'da açan United Clubs Ataşehir ilçesinde eski adıyla Pleon Sportivo olan konumda hizmet vermeye devam ediyor. Sizde ataşehir ve yakın bölgede yaşıyorsanız hem sspor... devamı »
The Gym Fitness Spa
Sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren The Gym Fitness Spa İstanbul Beylikdüzü'nde hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Beylikdüzü E-5 karayolu üzerinde bulunan Vetrocity Residence 7.... devamı »
XOOM Training Club Piyalepaşa
İstanbul da hizmet veren işletme İstanbulun her iyi yakasında da Şubesi bulunmaktadır. XOOM Training Club Piyalepaşa da merkezi konumda bulunmaktadır. Her ikisi şubede eşine ender... devamı »
XOOM Training Club Maltepe
İstanbul da hizmet veren işletme İstanbulun her iyi yakasında da Şubesi bulunmaktadır. XOOM Training Club Maltepe’de merkezi konumda bulunmaktadır. Her ikisi şubede eşine ender... devamı »
H2O Fitness Club Kağıthane
H2O Fitness Club 2010 yılında hizmete girmiştir. İstanbul Kağıthane de bulunan şubesinde bir çok aktiviteyi yapma imkanı bulunmaktadır. H2O Fitness Club Kağıthane şubesinde ayrıca 2... devamı »
Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu
İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu 2007 yılında hizmete girmiştir. İSTANBUL Spor A.Ş. tarafından işletilen tesiste Bay, Bayan ve Çocuklara... devamı »
Yeşilpınar Kapalı Yüzme Havuzu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İBB SPOR İSTANBUL SPOR AŞ'ye bağlı olarak hizmet vere Yeşilpınar Kapalı Yüzme Havuzu İstanbul Eyüp ilçesinde bulunmaktadır. Sitemizde... devamı »
Atlantis Pool
1996 yılında İstanbul da kurulan Atlantis Pool aquapark ve su aktiviteleri denince akla gelen markalardan biridir. Atlantis Pool yıllardır, yüzme havuzları, su parkları, dalga havuzları,... devamı »
Coliseum Sports Club Acarkent
Coliseum Sports Club, İstanbul metropol gürültüsünden uzakta Acarkent'de doğanın içinde hem tatil hem eğlence hemde spor yapma imkanını birlikte sunuyor. Her yaşa ve eğlenceye uygun... devamı »
Marina Aquapark Waterland
İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en büyüklerinden olan Tuzla Marina Aquapark Waterland’de (viaport marina aquapark) eğlencenin tadına doyasıya varın.Toplam da 12... devamı »