İSTANBUL


Çekmeköy NRC Centre Aquapark
Çekmeköy NRC Centre Aquapark İstanbul, Türkiye'de yer alan bir su parkıdır. Geniş bir alana sahip olan bu aquapark, ziyaretçilere eğlenceli ve heyecan dolu bir su aktivitesi deneyimi sunar.... devamı »
Metropol Hamam Spa Ümraniye
Türk hamam geleneğinin kökleri bini yılı aşkın bir süredir bu coğrafyada yaşamaktadır. Şifanın ve aynı zamanda eğlencenin, sosyal paylaşımın önemli  mekanları arasında olan... devamı »
Sevcan Hotel Havuz
Sevcan Hotel Havuz Florya da İstanbul’un sessiz ve nezih yerlerin de orijinal mimarisi ve geleneksel Türk konukseverliği ile dört yıldız kalitesini konuklarına yaşatan bir Sevcan Hotel... devamı »
Marina Aquapark
Marina Aquapark İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en önde gelen aquapark dır. Sizde tatilinizi İstanbul da geçirenlerdenseniz Tuzla Marina Aquapark Waterland da... devamı »
Park Polonezköy Otel Aquapark
Park Polonezköy Hotel Aquapark doğanın kalbinde tertemiz bir havada şehrin gürültüsünden uzakta gözün alabildiğince yeşilin her tonunu görebileceğiniz, toprağa ve havaya doyacağınız... devamı »
Cevahir Aqua Heybeliada
İstanbul ili Adalar ilçesinde bulunmam Cevahir Aqua Heybeliada adından da anlaşılacağı üzere Heybeliada sınırları içerisinde yer almaktır.  Tesiste sadece aquapark değil, kumdan... devamı »
İstanbul Akvaryum Florya
İstanbul Florya da bulunan İstanbul Akvaryum  4 bin metreküp su kapasiteli ve içerisinde 5 bin canlının yaşadığı ana tank içerisinde köpekbalıkları ve vatozlar ile birlikte dalış... devamı »
Eser Diamond Hotel Aqua Park
İstanbul ili Silivri - Çorlu karayolu üzerinde yer alan Eser Diamond Hotel Aqua Park 35,000 m2 otel ve çeşitli etkinliklerinde yapılabildiği bir işletmedir. Ana işlem faaliyeti otelcilik,... devamı »
Pleon Sportivo Ataşehir
İpek İnşaat tarafından 2008 yılında Kent Plus Ataşehir Projesi kapsamında hayata geçirilen Pleon Sportivo Batı Ataşehir merkezinde yer almaktadır. 6500 m² lik kapalı alana sahip olan... devamı »
Massport Health Club
İstanbul ili Maslak semtinde Mashattan Sitesi içerisinde yer alan Massport Health Club maslak bölgesinde havuzlu spor salonları içerisindedir. 13.000 m2'lik orman manzaralı fitness merkezi ile... devamı »