Slider

Umut Aquapark
Denizli de bulunan Umut Aquapark, hem serinleten hemde Termal su ile sağlıklı kalmak isteyenlerin tercih ettikleri rotalardan birisidir. Havuzlarda bulunan su kaydırakların yanı sıra termal... devamı »
Temizel Aquapark
Ayvalik Temizel Aqua Park, sıcak yaz günlerinde hem tatil, hemde eğlence ve serinlik arayanların tercih ettiği Balıkesir ilinde bulunan Grand Temizel Hotel bünyesinde bulunmaktadır.Balıkesir... devamı »
Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu
İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu 2007 yılında hizmete girmiştir. İSTANBUL Spor A.Ş. tarafından işletilen tesiste Bay, Bayan ve Çocuklara... devamı »
Eftalia Hotels Aquapark
Eftalia Hotels Aquapark Akdeniz’in incisi Alanya ya 18 km mesafede hizmet veren kumu ve çakıl plajlarıyla ünlü Türkler bölgesinde, denize sıfır konumda yer almaktadır. Genel konukların... devamı »
Yeşilpınar Kapalı Yüzme Havuzu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İBB SPOR İSTANBUL SPOR AŞ'ye bağlı olarak hizmet vere Yeşilpınar Kapalı Yüzme Havuzu İstanbul Eyüp ilçesinde bulunmaktadır. Sitemizde... devamı »
Wet'n Wild Aquapark
Aksa Lara Resort bünyesinde bulunan Wet'n Wild Aquapark Antalya'nın en gözde tatil yerlerinden birisidir. Her yıl yerli ve yabancı bir çok tatilciyi ağırlayan işletme Wet'n Wild Aqua Park... devamı »
Sakarya Aquapark
Marmara bölgesinin sayılı aquparklarından olan Sakarya Aquapark ve Tatil köyü adrenalin ve heyecan tutularının sıcak yaz günlerinde uğrak mekanlarından biridir. sadece Sakarya da hizmet... devamı »
The Land of Legends
The Land of Legends tema (theme) park'a gittiğinizde sizleri muhteşem bir park macerası bekliyor olacak. Her yaştan gelen konuklarına, birbirinden farklı ve heyecanlı parklarıyla doyumsuz bir... devamı »
Yalova Aqualand
Haziran 2012 tarihinde hizmete giren Yalova Aqualand yaklaşık 2500 kişilik kapasiteye sahip olup, Yalova bölgesinde oturan yada tatil için gelen misafirlerin tatil ve eğlence ihtiyaçlarını... devamı »
Trend Aquapark
Tekirdağ Marmaraereğlisinde hizmet veren Trend Aqua Park, yaz aylarında su parklarında eğlenmek isteyenler için bölgedeki önemli aquparklardan biridir. Özellikle tesiste bulunan ağaç... devamı »