Slider


Atlantis Waterpark
Atlantis Waterpark Muğla Marmaris de yer alan aquapark olup gün boyu ailenizin tüm fertleri için 7’den 70’e eğlenme fırsatı bulabileceği farklı tarzlar da su kaydıraklarının olduğu,... devamı »
Marina Aquapark
Marina Aquapark İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en önde gelen aquapark dır. Sizde tatilinizi İstanbul da geçirenlerdenseniz Tuzla Marina Aquapark Waterland da... devamı »
Waterhill Park
Waterhill Park eğlencenin yeni adresi, Temponun hiç düşmediği küçük büyük herkesin eğlenceli dakikalar geçirdiği Waterhill Park'da gösteriler ve aktiviteler, eşsiz deneyimler sizleri... devamı »
Mova Aqua Park
Mova Aqua Park Doğu’nun yeni yıldızı olan Mardin Kızıltepe arasında yer alan Mardin Havaalanı yanındaki Mova Park Projesi kapsamında  inşa edilen AVM içerisinde yer almaktadır.... devamı »
Aqua Atlantis
Aqua Atlantis Kuş adası ilçesinde aquapark eğlencesi arayanlar için özenle hazırlanmış su parkı eğlencesinin her türlüsünün tadına varabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Ayrıca... devamı »
Sapanca Aqua Otel
Sapanca Aqua Otel yemyeşil bahçe içerisinde olimpik havuzlar ve eğlenceli aquaparkı ile bölgenin en büyük aquapark temalı oteli olma özelliğini göstermektedir. Hem sağlık hem de tatil... devamı »
Club Aqua Plaza
Club Aqua Plaza Aquapark Akdeniz'in incisi olan Alanya da her şey dahil konsepte hizmet vermektedir. Her şeyi müşteri memnuniyeti için düşünülmüş olan aquaparka gittiğinizde ayrıca 178... devamı »
Alanya Aquapark
Alanya Aquapark, yaz aylarının gözde tatil ve  eğlence mekanlarında birdir. Yurt içi ve Yurt Dışı turistlerin en fazla ziyaret ettiği illerden biri olan Antalya'nın en gözde... devamı »
Cevahir Aqua Heybeliada
İstanbul ili Adalar ilçesinde bulunmam Cevahir Aqua Heybeliada adından da anlaşılacağı üzere Heybeliada sınırları içerisinde yer almaktır.  Tesiste sadece aquapark değil, kumdan... devamı »
Aquajoy Waterpark
Antalya manavgat ilçesinde yer alan Aquajoy  Su Parkı manavgat çayının yanı başında 2019 yılında hizmete girmiştir. Aquajoy aquapark  yerli ve yabancı misafirlerine su parkı coşkusunu... devamı »