MUĞLA

Ölüdeniz Water World Aquapark
Muğla Fethiye Ovacık’ta bulunan Ölüdeniz Water World Aquapark çevredeki en büyük aquaparklar dandır. Parkta 9 tane kaydırak, Dalga havuzu, Nehir keyfi, çocukların rahatça... devamı »
Sultans Aqua City
Sultans Aquacity aquapark 2002 tarihinde Fethiye Çalış Plajında açılmıştır.Parkta 8 kişinin aynı anda kayması için tasarlanan 10 adet su kaydırağı, Avrupa standartlarına göre... devamı »
Havuzlu Bahçe Aqupark
Muğla turizm cenneti Marmaris’in eşsiz doğasında, geniş bir alana kurulmuş, Çamlı Köyü’nün ağaçları içerisinde keşfetmenizi bekliyor Havuzlu Bahçe aquaparkı; kuş sesleri ve... devamı »
Marmaris Star Aquapark
Star aquapark Marmaris merkeze yakın mesafede olması sebebiyle tatil için gelenlerin sıklıkla eğlenmeye geldikleri aquparklardan biridir. Arkadaşınızla, ailenizle, sevdikleriniz eğlence ile... devamı »
Atlantis Waterpark Aqupark
Muğla Marmaris de yer alan aquapark gün boyu ailenizin tüm fertleri için 7’den 70’e eğlenme fırsatı bulabileceği farklı tarzlar da su kaydıraklarının olduğu, çocukların kendi... devamı »
Aqua Dream Water Park
Muğla turizm merkezlerinden olan Marmaris'de 2006 yılında hizmete giren Aqua Dream Water Park modern su kayaklarıyla ve havuzlarıyla yerli ve yabancı misafirlerine eğlenceli ve... devamı »
Bodrum Aquapark
Muğla iline bağlı olan Bodrum da 35.000 metrekare üzerine kurulmuş Bodrum Aquapark da farklı uzunluklarda kaydıraklar, eğlenceli aktiviteler ve akdeniz mutfağı ürünleriyle damak... devamı »