SAKARYA


Beyazıt Aqua Park
Beyazıt Aqua Park İstanbul yakın tatil yerlerinden olan Karasu ilçesinde bulunmaktadır. Karasu plajına yakın bir konumda olan tesis tatillerini karasuda geçiren yada orada oturan... devamı »
Sapanca Aqua Otel
Sapanca Aqua Otel yemyeşil bahçe içerisinde olimpik havuzlar ve eğlenceli aquaparkı ile bölgenin en büyük aquapark temalı oteli olma özelliğini göstermektedir. Hem sağlık hem de tatil... devamı »
Sakarya Selen Aqua Park
Sakarya Selen Aqua Park, yaz aylarının gözde tatil ve  eğlence mekanlarında birdir.  Tesis hakkında özellikle fiyat, iletişim, telefon, yol tarifi, ücret, fotoğrafları, aktiviteleri ve... devamı »
Karasu Aquapark
Sakarya ili Karasu ilçesinde bulunan Karasu Aquapark yazın başlamasıyla yazlıkçıların yoğun olduğu Karasu ilçesinin aquapark ihtiyacını karşılayan, özellikle gençlerin yoğun... devamı »
Kuzuluk Aquapark
Sakarya Akyazı da bulunan Kuzuluk Aquapark da sosyal hayatınız farklı anlar yaşayacak, arkadaşlarınızla, dostlarınızla ve sevdikleriniz hem eğlenecek hemde güzel vakit geçireceksiniz.... devamı »
ENG Garden Aquapark Hendek
İstanbul'a yakın aquaparklardan olan ve günü birlik eğlence arayanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde hizmet veren ENG Garden Aquapark Hendek ; Yaz tatillerini güneyde... devamı »
Sakarya Aquapark
Marmara bölgesinin sayılı aquparklarından olan ve Sakarya ili Adapazarı ilçesinde yer alan Sakarya Aquapark ve Tatil köyü adrenalin ve heyecan tutularının sıcak yaz günlerinde uğrak... devamı »