ANTALYA


Kepez Park Varsak
Kepez Park Varsak Antalya’nın turizmine ve su sporlarına önemli bir katkı sağlayan bir proje olup 2013 yılında Kepez Belediyesi yatırımı olarak hizmete girmiştir. Her yaştan insanın... devamı »
Waterhill Park
Waterhill Park eğlencenin yeni adresi, Temponun hiç düşmediği küçük büyük herkesin eğlenceli dakikalar geçirdiği Waterhill Park'da gösteriler ve aktiviteler, eşsiz deneyimler sizleri... devamı »
Club Aqua Plaza
Club Aqua Plaza Aquapark Akdeniz'in incisi olan Alanya da her şey dahil konsepte hizmet vermektedir. Her şeyi müşteri memnuniyeti için düşünülmüş olan aquaparka gittiğinizde ayrıca 178... devamı »
Akçagerme Aquapark
Akçagerme Aquapark  Antalya Kaş da yerli ve yabancı bir çok misafirin tatillerini geçirmek için geldiği bölgede bulunmaktadır. Deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya... devamı »
Alanya Aquapark
Alanya Aquapark, yaz aylarının gözde tatil ve  eğlence mekanlarında birdir. Yurt içi ve Yurt Dışı turistlerin en fazla ziyaret ettiği illerden biri olan Antalya'nın en gözde... devamı »
Sealanya Su Parkı
Antalya ili Alanya ilçesinde 2008 yaz sezonunda hizmete giren Sealanya Su Parkı  Seapark ve Dolphin park olarak iki farklı konseptte hizmet vermektedir. Sealanya aquapark da dilerseniz su,... devamı »
A Good Life Water Planet Hotel & Aquapark
Sizde Akdenizin büyüleyici manzarasında A Good Life Water Planet Hotel & Aquapark da olmak ister misiniz. Antalya ili Alanya ilçesi,Okurcalar Beldesi'nde bulunan, bölgenin en büyük su... devamı »
Trendy Lara Aqua Park
Akdeniz sımsıcak havasında masmavi sularına komşu olan Trendy Lara Aqua Park da serinleyemeye ne dersiniz. Rotamızı Akdenize çevirdik ve yazın gelmesiyle güneşin ve denizin tadını... devamı »
Patara Plajı
İsmini Patara Antik  kentinden alan Patara Plajı 12 km sahil uzunluğu ile dünyanın sayılı plajları arasında yer almaktadır. Kum yapısının ince olması Caretta Caretta cinsi... devamı »
Aquajoy Waterpark
Antalya manavgat ilçesinde yer alan Aquajoy  Su Parkı manavgat çayının yanı başında 2019 yılında hizmete girmiştir. Aquajoy aquapark  yerli ve yabancı misafirlerine su parkı coşkusunu... devamı »