AQUAPARKLAR


Çekmeköy NRC Centre Aquapark
Çekmeköy NRC Centre Aquapark İstanbul, Türkiye'de yer alan bir su parkıdır. Geniş bir alana sahip olan bu aquapark, ziyaretçilere eğlenceli ve heyecan dolu bir su aktivitesi deneyimi sunar.... devamı »
Değirmendere Aquapark
Değirmendere Aquapark Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Değirmendere-Halıdere arasında yer alan sahil alanına yapılarak bölge halkının hizmetine girmiş bulunmaktadır. Yaz... devamı »
Atlantis Waterpark
Atlantis Waterpark Muğla Marmaris de yer alan aquapark olup gün boyu ailenizin tüm fertleri için 7’den 70’e eğlenme fırsatı bulabileceği farklı tarzlar da su kaydıraklarının olduğu,... devamı »
Soma Moda Aquapark
Soma Moda Aquapark sıcak yaz günlerinde gerek eğlenmek gerekse de serinlemek isten Somalıların tercih ettiği eğlence mekanlarından birisidir. Tesis her yaştan misafirin rahatlıkla... devamı »
Uzundere Aquapark
Uzundere Aquapark İzmir de Karabağlar Belediyesine bağlı olarak ilçe halkına hizmet veren bir aquaparktır. Aqua Yaşam Uzundere Rekreasyon Alanı alanı olarak tanımlanan tesis içerisinde... devamı »
Orka Aquapark
Orka Aquapark Fethiye’nin en büyük temalı su parkı olma özelliğini taşmakta olup, tüm sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz birbirinden eğlenceli su kaydırakları... devamı »
Marina Aquapark
Marina Aquapark İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en önde gelen aquapark dır. Sizde tatilinizi İstanbul da geçirenlerdenseniz Tuzla Marina Aquapark Waterland da... devamı »
Elmas Aqua Park
Elmas Aqua Park Manisa ili Sarıgöl ilçesinde faaliyet gösteren Otel, Restaurant ve Düğün hizmeti veren bir tesistir. Bölge Sarıgöl aquapark olarak da bilinir. Şehrin gürültüsünden... devamı »
Yalova Anatolia Aquapark
Anatolia Aquapark Yalova da şehrin içinde ama şehrin gürültü ve kalabalığından uzak Tigem Sosyal Tesisleri içerinde yer almaktadır. Aquapark keyifli ve rahat atmosfer içerisinde... devamı »
Beyazıt Aqua Park
Beyazıt Aqua Park İstanbul yakın tatil yerlerinden olan Karasu ilçesinde bulunmaktadır. Karasu plajına yakın bir konumda olan tesis tatillerini karasuda geçiren yada orada oturan... devamı »