AQUAPARKLAR


Atlantis Waterpark
Atlantis Waterpark Muğla Marmaris de yer alan aquapark olup gün boyu ailenizin tüm fertleri için 7’den 70’e eğlenme fırsatı bulabileceği farklı tarzlar da su kaydıraklarının olduğu,... devamı »
Soma Moda Aquapark
Soma Moda Aquapark sıcak yaz günlerinde gerek eğlenmek gerekse de serinlemek isten Somalıların tercih ettiği eğlence mekanlarından birisidir. Tesis her yaştan misafirin rahatlıkla... devamı »
Uzundere Aquapark
Uzundere Aquapark İzmir de Karabağlar Belediyesine bağlı olarak ilçe halkına hizmet veren bir aquaparktır. Aqua Yaşam Uzundere Rekreasyon Alanı alanı olarak tanımlanan tesis içerisinde... devamı »
Orka Aquapark
Orka Aquapark Fethiye’nin en büyük temalı su parkı olma özelliğini taşmakta olup, tüm sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz birbirinden eğlenceli su kaydırakları... devamı »
Marina Aquapark
Marina Aquapark İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en önde gelen aquapark dır. Sizde tatilinizi İstanbul da geçirenlerdenseniz Tuzla Marina Aquapark Waterland da... devamı »
Elmas Aqua Park
Elmas Aqua Park Manisa ili Sarıgöl ilçesinde faaliyet gösteren Otel, Restaurant ve Düğün hizmeti veren bir tesistir. Bölge Sarıgöl aquapark olarak da bilinir. Şehrin gürültüsünden... devamı »
Yalova Anatolia Aquapark
Anatolia Aquapark Yalova da şehrin içinde ama şehrin gürültü ve kalabalığından uzak Tigem Sosyal Tesisleri içerinde yer almaktadır. Aquapark keyifli ve rahat atmosfer içerisinde... devamı »
Beyazıt Aqua Park
Beyazıt Aqua Park İstanbul yakın tatil yerlerinden olan Karasu ilçesinde bulunmaktadır. Karasu plajına yakın bir konumda olan tesis tatillerini karasuda geçiren yada orada oturan... devamı »
Karaca Aquapark
Karaca Aquapark Karaca Aile Yaşam Merkezi bünyesinde uzun yıllardır hizmet veren bir tesis olup, toplamda 10 dönüm araziye kurulmuştur. Tesiste aquapark eğlencesi haricinde spor tesisi ve iki... devamı »
Keyf U Seyran Düğün Salonu ve Aquapark
Keyf U Seyran Düğün Salonu ve Aquapark Mardin ili Kızıltepe ilçesinde yer almaktadır. Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak ve eğlenmek isteyen gençlerin tercih ettiği... devamı »