İZMİR


Uzundere Aquapark
Uzundere Aquapark İzmir de Karabağlar Belediyesine bağlı olarak ilçe halkına hizmet veren bir aquaparktır. Aqua Yaşam Uzundere Rekreasyon Alanı alanı olarak tanımlanan tesis içerisinde... devamı »
Aqua Atlantis
Aqua Atlantis Kuş adası ilçesinde aquapark eğlencesi arayanlar için özenle hazırlanmış su parkı eğlencesinin her türlüsünün tadına varabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Ayrıca... devamı »
Gaziemir Aquapark
Sıcak yaz gününe eğlenceli kaydıraklar ve serin havuz başında enfes bir serpme kahvaltıyla başlamak istiyorsanız Gaziemir Aquapark sizleri bekliyor. Bir pazar günü ailenizle birlikte... devamı »
Aqua Fantasy Aquapark
Yaz tatillerini Türkiye'de geçirmek isteyen turistlerin yoğun ilgi duyduğu ve Kuşadası ile yakın mesafede olan Aqua Fantasy Kuşadası olarak aratılan , İzmir Selçuk ilçesinde bulunan su... devamı »
Alder Aquapark
İzmir körfezde yer alan su eğlence merkezi Alder Aquapark, misafirlerine unutamayacakları bir gün, sınırsız eğlence ve heyecan dolu aktiviteler vadediyor.Eğlencenin ve heyecanın merkezi... devamı »
Aqua Toy City
Aqua Toy City de geçireceğiniz zamanda hiç bu kadar eğlendiğinizi hatırlamayacaksınız. Aqua Toy City de yapılan değişiklikliklerden biride 100 farklı su oyunları bölümü,... devamı »
Tortuga Pirate Island AquaPark
Tortuga Pirate Island AquaPark kısaca Tortuga Aquapark İzmir Kuşadası ilçesinde yer alan ve Sun Connect Atlantique Holiday Club bünyesinde faaliyet gösteren Aquapark 20.000 m2 alandan oluşan... devamı »
Aquapolis Aquapark Life Clup
Torbalı Belediyesine bağlı Aquapolis Aquapark ve Yüzme Havuzu 2008 yılından hizmete girmiş ve halen hizmet vermeye devam etmektedir. Aquapolis Aquapark Life Clup de başka olimpik yüzme... devamı »
Oasis Aquapark
İzmir ili Çeşme ilçesinde yer alan tatil beldesi Alaçatı’nın en büyük eğlence ve aquparkı olan Oasis Aquapark’ta her yaş için havuzlar, kaydıraklar ve adrenalinin dolu saatlerin... devamı »
Ulucak Aquapark
Yazın serinlemek ve sıcağın keyfini çıkarmak isteyenler için sahillere alternatif olan aquaparklara İzmir Kemalpaşa da bulunan Ulucak Aquapark da eklendi. Ailelerin yanı sıra çocuk ve... devamı »