İZMİR

Gaziemir Aquapark
Sıcak yaz gününe eğlenceli kaydıraklar ve serin havuz başında enfes bir serpme kahvaltıyla başlamak istiyorsanız Gaziemir Aquapark sizleri bekliyor. Bir pazar günü ailenizle birlikte... devamı »
Aqua Fantasy Aquapark
Yaz tatillerini Türkiye'de geçirmek isteyen turistlerin yoğun ilgi duyduğu ve Kuşadası ile yakın mesafede olan Aqua Fantasy kuşadası olarak aratılan, İzmir Selçuk ilçesinde bulunan su... devamı »
Alder Aquapark
İzmir körfezde yer alan su eğlence merkezi Alder Aquapark, misafirlerine unutamayacakları bir gün, sınırsız eğlence ve heyecan dolu aktiviteler vadediyor.Eğlencenin ve heyecanın merkezi... devamı »
Aqua Toy City
Aqua Toy City de geçireceğiniz zamanda hiç bu kadar eğlendiğinizi hatırlamayacaksınız. Aqua Toy City de yapılan değişiklikliklerden biride 100 farklı su oyunları bölümü,... devamı »
Aqua Atlantis
İzmir Kuşadasında bulunan Atlantis Aquapark`ta eğlencenin her türlüsünün tadına varın diye tasarlanmış olup, voleybol sahası, basketbol sahası ve Mini Club alanlarına sahip olan su... devamı »
Tortuga Pirate Island AquaPark
İzmir kuşadasında yer alan ve Sun Connect Atlantique Holiday Club bünyesinde faaliyet gösteren Aquapark 20.000 m2 alandan oluşan su parkıdır. Genel yerli ve yabancı misafirlerine hem tüm... devamı »
Aquapolis Aquapark Life Clup
Torbalı Belediyesine bağlı Aquapolis Aquapark ve Yüzme Havuzu 2008 yılından hizmete girmiş ve halen hizmet vermeye devam etmektedir. Aquapolis Aquapark Life Clup de başka olimpik yüzme... devamı »
Oasis Aquapark
izmir Çeşme Alaçatı’nın en büyük eğlence ve aquparkı olan Oasis Aquapark’ta her yaş için havuzlar, kaydıraklar ve adrenalinin dolu saatlerin eksik olmadığı aktiviteler sizleri... devamı »
Ulucak Aquapark
Yazın serinlemek ve sıcağın keyfini çıkarmak isteyenler için sahillere alternatif olan Aquaparklara İzmir Kemalpaşa da bulunan Ulucak Aquapark da eklendi. Ailelerin yanı sıra çocuk ve... devamı »
Aqua City Aquapark Balçova
Su Parkı olarak Balçova'da hizmete giren İzmir'in ilk aquaparkı olan Aquacity Balçova Termal yaklaşık 40 bin metrekare alanda yer alan farklı tarzlardaki 22 adet su kaydırağı ve yarı... devamı »