Sakarya Selen Aqua Park

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

2

Kaydırak S.

4Tesis İçin Verilen Puanlar

 • 3.40 Fiyat
 • 5.00 Temizlik
 • 5.00 Personel
 • 5.00 Aktivite
 • 5.00 Konum

Haritada Gör


Sakarya Selen Aqua Park Tanıtımı

Sakarya Selen Aqua Park, yaz aylarının gözde tatil ve  eğlence mekanlarında birdir.  Tesis hakkında özellikle fiyat, iletişim, telefon, yol tarifi, ücret, fotoğrafları, aktiviteleri ve merak edilen diğer tüm konuları detaylıca anlatmaya çalışalım.

Sakarya Selen Aqua Park

Sakarya Selen Aqua Park  Geyvelilere yaz sıcağında deniz harici serinleme ve eğlenme imkanı sunmaktadır. Gerek hafta sonları gerekse de yat tatillerinde Sakarya da gidilebilecek sayılı mekanlar arasında dır. Bir büyük havuzu ve içerisinde çocuklar için ayrılmış havuz bulunmaktadır. Havuza bağlı 4 adet aquapark kaydırağı yer almaktadır. Havuzun büyük olması kaydıraktan kayanlar ile serbest yüzenler için zorluk çıkarmamaktadır. Çocuklarınız havuzda eğlenirken sizde hemen yanlarında yüzebilir onlara söz kulak olabilirsiniz.

 

Sakarya Selen Aqua Park Nerede

Sakarya Selen Aqua Park  Geyve ilçesinde hizmete açılmıştır. Taraklı yolunda parla tepesi yakınında bulunan Sakarya Selen Aqua Park & Cafe  sadece Geyve ilçesinde havuz keyfini yaşamak isteyenleri değil, Taraklı ve Pamukova ilçelerinde ki havuz ve eğlence keyfini yaşamak isteyenleri de beklemektedir.

Tesisi Sakarya merkeze yaklaşık 30 km mesafededir. İznik merkeze 57 km, Geyve merkeze 3km, Taraklıya 30 km, Pamukova’ya yaklaşık 15 km mesafededir.

Sakarya Selen Aqua Park Nasıl Gidilir

Sakarya Selen Aqua Park ulaşım bakımından kolay bir noktadadır. Adapazarı- Taraklı otoban kenarında olan tesis, yoldan gözükmektedir. Araçlarınız için otopark sorunu bulunmamaktadır. Toplu taşıma ile geldiğinizde Geyve-Adapazarı arası çalışan araçlara bindiğinizde ineceğiniz yeri söylediğinizde sorun olmayacaktır. Tesis konum bilgisini sayfamızda yer alan harita üzerinden de rahatlıkla görebilirsiniz.

Sakarya Selen Aqua Park Aktiviteleri

Sakarya Selen Aqua Park işletmesinin kapasitesine bağlı olarak yapılan aktivitelerde sınırlıdır. Parla tepesi eteklerinde doğa ile baş başa, güneşin ve serin suların tadını sevdiklerinizle gönlünüzce çıkarabilirsiniz. Havuz kenarında şezlong ve güneşliklere uzanıp günün ve haftanın yorgunluğunu atarak rahatlayabilirsiniz.

Sakarya Selen Aqua Park Çalışma Saatleri

Sakarya Selen Aqua Park haftanın her günü faaliyette olup, 10:00 ile 18:00 saatleri arasında misafirlerine hizmet vermektedir. Hava koşullarına bağlı olarak saatlerde değişiklik olabilmektedir. Sayfamızda yer alan Aquapark iletişim bilgilerinde tesis telefon ve web sitesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sakarya Selen Aqua Park Fiyatları

Sakarya Selen Aqua Park fiyat politikasında 2 farklı fiyat aralığı bulunmaktadır. Tesise girişte 12 yaşa kadar olan çocuklara farklı bir fiyat, bu yaştan yukarısına farklı bir fiyat uygulanmaktadır. Fiyatların belirlenmesinde artan maliyetlerin rolü özellikle günümüzde çok etkili olmuştur. Buna karşın ziyaretçilerin fiyat artışından minimum seviyede etkilenmeleri için özenle çalışılmıştır. Sakarya Selen Aquapark fırsatları ve diğer duyurular için takipte kalın. Aşağıda 2022 fiyatlarını görebilirsiniz.

Sakarya da bulunan bir başka aquapark da Adapazarı’nda bulunan Sakarya Aquapark dır. Bu aquapark da yaz aylarında çok fazla rağbet gören tesisler arasında dır.

Geyve-Adapazarı yolu 3. km (D-150) Geyve / Sakarya adresinde yer alan Sakarya Selen Aqua Park'nde, 2 havuz ve 4 kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Geyve-Adapazarı yolu 3. km (D-150) Geyve / Sakarya

Sakarya Selen Aqua Park Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

 • Body Slide
 • Open Slide
 • Black Hole
 • Multi Slide

Havuzlar

 • Yetişkin Havuz
 • Çocuk Havuz

Aktiviteler

 • Aquapark
 • Düğün
 • Nişan

Sakarya Selen Aqua Park Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: Fiyatlar 2022 Yılı Günlük Kullanım Bedelleridir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Yetişkin 150 TL 150 TL 150 TL
Çocuk (0-12) 100 TL 100 TL 100 TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar