Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

1

Kaydırak S.

-Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 4.50 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 5.00 Personel
  • 3.00 Aktivite
  • 4.00 Konum

Haritada Gör


Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Tanıtımı

Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bulunmakta olup  yaz aylarında 45 dereceyi aşan sıcaklık karşısında bunalan vatandaşlar, Gurs Vadisi’ne hizmete giren yüzme havuzunda serinliyor. Gurs Vadisi Nerede ve Gurs Vadisi Yüzme Havuzu fiyat bilgilerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu

Gurs Vadisi, Mardin ili Kızıltepe ilçesi sınırları içerisinde olup, Mardin merkeze  20 kilometre mesafede yer almaktadır. Vadinin popüler olmasının en önemli sebebi şelalelerin bir doğa harikası olmasıdır. Şelalelerin oluşturduğu doğal göletlerde yaz ayrında yöre halkının serinleyip eğlendikleri doğal bir yüzme havuzu olmaktadır. Gerek yüzmek gerek doğa gezileri gerekse de piknik alanları ile yoğun talep gören bir vadidir.

Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Nerede

Gurs Vadisi Yüzme Havuzu Kızıltepe karayolunun 7’nci kilometresinde bulunan Gurs Vadisinde özellikle gençlerin birlikte eğlenebilecekleri bir tesis dir. Tesisi tam yerini aşağıdaki harita bölümü yardımıyla öğrenebilirsiniz. Yüzme havuzu yaz ayrının da artan hava sıcaklığın etkisi bir an olsun azaltmak ve keyifli dakikalar geçirmek için yoğun ilgi görmektedir. Tesis Mardin merkeze yaklaşık 20 km mesafededir. Kızıltepe ilçesine de yaklaşık 15 km mesafededir. Havuz suyunun doğal kaynak suyu olması ve sürekli devir daim yapılması havuzun temiz kalmasında önemli bir etken olmaktadır. Yeme içme ihtiyaçlarınızı içerideki kafeden karşılayabilirsiniz. Havuza atlamak için yüksek alanlar yapılmıştır.  Ayrıca Şemsiye ve Şezlong vardır. Tesis sadece ereklere misafirlerin kullanımına aittir. Yüzme havuzu yarı olimpik havuz ebatlarında olup, derinliği 145 cm ile 250 cm arasında değişmektedir. Ayrıca çocuklar içinde havuz bulunmaktadır.

Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Çalışma Saatleri

Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu sezon boyunca 7/24 açık olup, saatler hakkında kesin bilgi için tesis ile iletişime girebilirsiniz. Yandaki web sitesi bölümünden iletişim sayfasına gidebilirsiniz.

 

Ayaz Köyü Yolu, Gurs Vadisi 47400 Kızıltepe / Mardin adresinde yer alan Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu'nde, 1 havuz ve - kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Ayaz Köyü Yolu, Gurs Vadisi 47400 Kızıltepe / Mardin

Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

-

Havuzlar

  • Yarı Olimpik Yüzme Havuzu (145 cm - 250cm)
  • Çocuk Havuzu

Aktiviteler

-

Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: Fiyatlar 2023 Yılı Günlük Kullanım Bedelleridir. Oturma Bedeli 150-200 tl Yemek Porsiyon Ücreti 125-175 arası değişmektedir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Yetişkin 50 TL 50 TL 50 TL
Çocuk - TL - TL - TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar