Büyük Anadolu Otel Aquapark

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

4

Kaydırak S.

9Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.59 Fiyat
  • 3.14 Temizlik
  • 3.08 Personel
  • 3.26 Aktivite
  • 2.89 Konum

Haritada Gör


Büyük Anadolu Otel Aquapark Tanıtımı

İç Anadolu Bölgesinde yaşayan insanlarımız yazın kavurucu sıcaklarında en çok ihtiyaç duydukları şey serinlemek tir. Başkent Ankara’da bu ihtiyacı karşılamak ve yazın tatillerde ve hafta sonlarında su ve eğlenceye bir araya getirmek için faaliyet gösteren bir mekanla sizleri tanıştırmak isteriz. Büyük Anadolu Otel Aquapark, gerek temizliği gerekse dehavuz ve kaydırakların sayısı hem otelde kalan, hemde günü birlik tesisi kullanmak isteyenlerin taleplerini karşılayacak düzeydedir. Ankara Aqua park ve Ankara havuz arayanlar, vakitlerini dostlarıyla birlikte eğlenerek geçirmek isteyenler için güzel bir ortam sizleri bekliyor.

Büğdüz Mahallesi Büğdüz Küme Evleri 273/1 Akyurt / Anakara adresinde yer alan Büyük Anadolu Otel Aquapark'nde, 4 havuz ve 9 kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0312 841 64 64 Büğdüz Mahallesi Büğdüz Küme Evleri 273/1 Akyurt / Anakara

Büyük Anadolu Otel Aquapark Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

Body Slide Multi Slide Black Hole Open Slide

Havuzlar

Büyük Havuz Çocuk Havuzu Düşme Havuzu

Aktiviteler

DJ Performans

Büyük Anadolu Otel Aquapark Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: 0-6 Yaş Tek çocuk ücretsiz. 0-6 yaş ikinci çocuk %50 indirimlidir. Fiyatlar 2022 Yılı Günlük Kullanım Bedelleridir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Bay 125 TL 150 TL 150 TL
Bayan 125 TL 150 TL 150 TL
Çocuk (7-12) 62,5 TL 75 TL 75 TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar