Edirne Olimpik Yüzme Havuzu

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

3

Kaydırak S.

-Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Edirne Olimpik Yüzme Havuzu Tanıtımı

Edirne’de her yaştan vatandaşın hizmetinde olan Edirne Olimpik Yüzme Havuzu yüzme eğitimi almak isteyenleri bekliyor. Gerek serbest şekilde yüzmek isteyenler gerekse de yüzme eğitimi almak isteyen her yaştan gruplar için hizmet vermektedir. Tesiste 1000 kişilik tribün 3 adet havuz bulunmaktadır. Havuz bilgileri aşağıda detaylıca bulabilirsiniz. Dilerseniz havuzları günlük olarak da kullanabilirsiniz. Havuzu kullanmak için Aylık abone olmanız gerekmektedir. 160 tl olan abonelik fiyatının yanında 25 tl’de kart ücreti vardır. Aylık abonelik saati 12 dir. Dilediğiniz zaman aralığında kullanabilirsiniz.  Tesiste bayan ve erkek için günler düzenlenmiştir. Merkez Türkiye’nin en büyük yüzme tesisi olma özelliğini taşımaktadır.   Yüzme eğitimi almak isterseniz iletişim bilgilerini kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fatih mahallesi Yeni Toki Karşısı Merkez / Edirne / Turkey adresinde yer alan Edirne Olimpik Yüzme Havuzu'nde, 3 havuz ve - kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

(0284) 236 30 73 Fatih mahallesi Yeni Toki Karşısı Merkez / Edirne / Turkey

Edirne Olimpik Yüzme Havuzu Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

-

Havuzlar

  • Olimpil Havuz 220cm
  • Yarı Olimpik Havuz 180cm
  • Çocuk Eğitim Havuzu 100cm

Aktiviteler

-

Edirne Olimpik Yüzme Havuzu Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: Günlük yüzme kullanımı için abonelik alınması gerekmektedir. Aylık abonelik 12 saat ile sınırlıdır ve 3 ay geçerlidir. Kart bedeli 25 tl dir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Yetişkin 160 (Aylık Fiyat) TL 160 (Aylık Fiyat) TL 160 (Aylık Fiyat) TL

Diğer Aquaparklar

Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar