Yüzme Havuzu

Metropol Hamam Spa Ümraniye
Türk hamam geleneğinin kökleri bini yılı aşkın bir süredir bu coğrafyada yaşamaktadır. Şifanın ve aynı zamanda eğlencenin, sosyal paylaşımın önemli  mekanları arasında olan hamam geleneği, İstanbul da Metropol Hamam Spa ayrıcalığı ile yaşatılmaktadır. Suyun arındırıcı gücünü, modern mimari ile yeniden tasarlayarak  misafirlerin beğenisine sunan tesis 2500 m2 alana... devamı »
Sevcan Hotel Havuz
Sevcan Hotel Havuz Florya da İstanbul’un sessiz ve nezih yerlerin de orijinal mimarisi ve geleneksel Türk konukseverliği ile dört yıldız kalitesini konuklarına yaşatan bir Sevcan Hotel bünyesinde kullanabileceğiniz bir yüzme havuzudur. Sizde tatilini İstanbul da geçirenlerdenseniz serinleyecek ve güneşin, yazın keyfini şehirde geçirmek istiyorsanız Sevcan Hotel Havuz tam size göre... devamı »
Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu
Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bulunmakta olup  yaz aylarında 45 dereceyi aşan sıcaklık karşısında bunalan vatandaşlar, Gurs Vadisi'ne hizmete giren yüzme havuzunda serinliyor. Gurs Vadisi Nerede ve Gurs Vadisi Yüzme Havuzu fiyat bilgilerini sayfamızda bulabilirsiniz. Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Gurs Vadisi, Mardin ili Kızıltepe ilçesi... devamı »
Kepez Park Varsak
Kepez Park Varsak Antalya’nın turizmine ve su sporlarına önemli bir katkı sağlayan bir proje olup 2013 yılında Kepez Belediyesi yatırımı olarak hizmete girmiştir. Her yaştan insanın ilgisi çekecek alanların olduğu tesiste Kapalı Tam Olimpik Yüzme Havuzu yüzme hizmet vermektedir. Ayrıca 5000 m2'lik alanda kurulu olan masal parkı çocuklar ilgisi çekmektedir.  Yüzme havuzunun yanı... devamı »
Tulpar Yüzme Havuzu
Tulpar Yüzme Havuzu yeşilin hakim olduğu bir doğa içerisinde havuz keyfi dilerseniz havuz başında kır düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Tulpar doğanın içinde yer alan bahçesiyle düğünlerin harika bir  atmosferde gerçekleşmesini sağlıyor. Tulpar Yüzme Havuzu Tulpar Yüzme Havuzu yazın sıcağında serinlemek ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyen aileleri bekliyor. Tulpar da... devamı »
Classis Garden Aquapark Yüzme Havuzu
Classis Garden Aquapark Yüzme Havuzu yazın gelmesi ve kavurucu sıcakların başlamasıyla Gaziantep de serinlemek ve eğlenmek isteyenlerin tercih ettikleri yüzme havuzu hizmeti veren tesistir. Bu yazımızda Classis Garden Yüzme Havuzu Fiyatı, Classis Garden Yüzme Havuzu iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, tesis hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız. Classis Garden... devamı »
Sivas Metropol Havuz
Sivas Metropol Havuz Sivas ili Merkezde başta havuz ve aquapark olmak üzere Türk hamamı, sauna, yüzme havuzu, halı saha, fitness gibi alanlarda hizmet veren Sivas Metropol Spor Kompleksi içerisinde bulunmaktadır. Bölge halkının ihtiyacı ve talebi doğrultusunda Bayan ve Erkeklere ayrı günlerde hizmet verilmektedir. Anadolu'nun sıcak yaz günlerinde arkadaşlarınızla yada çocuklarınızla... devamı »
Caroline Fitness Club
İstanbul ili Kartal ilçesinde bulunan Caroline Fitness Club  1997 yılında tüm sporseverleri bir araya getirmek amacıyla işletmeyi faaliyete geçirmişlerdir. Geçen yıllar içinde binlerce semt sakinlerine hizmet veren tesis büyümeye devam etmektedir. Siz de bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız iletişim bilgilerini kullanarak gerek fiyat gerekse de sorularınızı... devamı »
Büyük Anadolu Otel Aquapark
İç Anadolu Bölgesinde yaşayan insanlarımız yazın kavurucu sıcaklarında en çok ihtiyaç duydukları şey serinlemek tir. Başkent Ankara’da bu ihtiyacı karşılamak ve yazın tatillerde ve hafta sonlarında su ve eğlenceye bir araya getirmek için faaliyet gösteren bir mekanla sizleri tanıştırmak isteriz. Büyük Anadolu Otel Aquapark, gerek temizliği gerekse dehavuz ve kaydırakların... devamı »