Kadınlara Özel

Kepez Park Varsak
Kepez Park Varsak Antalya’nın turizmine ve su sporlarına önemli bir katkı sağlayan bir proje olup 2013 yılında Kepez Belediyesi yatırımı olarak hizmete girmiştir. Her yaştan insanın ilgisi çekecek alanların olduğu tesiste Kapalı Tam Olimpik Yüzme Havuzu yüzme hizmet vermektedir. Ayrıca 5000 m2'lik alanda kurulu olan masal parkı çocuklar ilgisi çekmektedir.  Yüzme havuzunun yanı... devamı »
Gediz Aquapark
Gediz Aquapark açıldığı günden bu yana Kütahya Gediz ilçesinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. Bölgenin ve belki de Türkiye de üstü açılır ve kapanır su oyunları merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Böylece Aquapark yılın her döneminde Gedizlilere hizmet verecektir. Gediz Belediyesinin Ilıca Termal Turizm Merkezinde bulunan Su Oyunları Merkezine genel... devamı »
Alka Aquacity Malatya Aquapark
Malatya ili Battalgazi ilçesinde yer alan Alka Aquacity Malatya Aquapark 2018 sezonunda yenilenerek tekrar hizmete girmiştir. Yaz aylarının kavurucu Doğu Anadolu Bölgesi sıcaklarında biraz olsun rahatlamak, tatillerinizde eğlenceli dakikalar geçirmek ister misiniz. geçirmek için Bu yenilenme ile birlikte bölgede sıklıkla ihtiyacı hissedilen bayanlara özel yüzme havuzu, çocuklar için... devamı »
Fimar Life Thermal Resort Hotel Aquapark
Amasya ili Terziköy  de bulunan ve doğayla bütünleşmiş bir ortamda termal suyun sağlığını hissedeceğiniz bir ortamda hem sağlık hem de eğlence bir arada. Fimar Life Thermal Resort Hotel Aquapark Bay ve Bayan olarak ayrı havuzların olduğu çık ve kapalı alanlarda düzenlenmiş olan tesiste Termal havuz ve yarı olimpik yüzme havuzları bulunmaktadır. Termal suyun şifasını artık... devamı »
Konya Aquapark
Konya Aquapark yada orjinal adıyla Aqua Konya Selçuklu ilçesinde bulunan bay ve bayanlara ayrı olmak üzere iki farklı havuz ve kaydırak alanı bulunan bu özelliği ile Türkiye'de ilk olan Konya Aquapark yaz aylarında her yaştan insanın serinlemek ve eğlenceli vakitler geçirmesi için tercih edebileceği mekanlardandır. Tesise 11 yaş altı çocuklar ebeveynleri olmadan giriş... devamı »
Dalga Beach Aquapark Resort
2015 yılından beri hizmet veren Dalga Beach Aquapark Resort 7000 m² ile Azerbaycan ve Kafkasların en büyük Aqua Parkı olma özelliğini taşımaktadır. Bakü şehir merkezine 35 km uzaklıkta, Mardakan bölgesinde Hazar Denizi kıyısında yer almaktadır. Dalga Beach Aquapark Resort, bireyler, aileler ve gruplar için en iyi ve en güvenli tatil yeri olma özelliğini göstermektedir. AquaPark... devamı »
H2O Fitness Club Kağıthane
H2O Fitness Club 2010 yılında hizmete girmiştir. İstanbul Kağıthane de bulunan şubesinde bir çok aktiviteyi yapma imkanı bulunmaktadır. H2O Fitness Club Kağıthane şubesinde ayrıca 2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunlardan 1 tanesi bayanlara özel havuz dur. Bayanlar, haftanın 7 günü, 08.00 – 23.00 saatleri arasında havuzu kullanabilir, sadece bayan antrenörler eşliğinde birebir... devamı »
Su Dünyası Yüzme Havuzları Kompleksi
Su Dünyası Yüzme Havuzları Kompleksi Çorum ilinde bulunan açık yüzme havuzu yaz günlerinde gidilebilecek mekanlardan birisidir. Havuz olimpik ölçülerde olup, isteyen kadınlar için ayrıca sadece kadınların kullanımına mahsus havuzda bulunmaktadır. Havuzu haftanın her günü sabah 08:00 ile 19:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Açık olması sebebiyle havuz hizmeti yaz aylarında... devamı »
Şirin Aquapark Kayseri
Kayseri’nin ilk su eğlence merkezi olan Şirin Aquapark değişen eğlence anlayışı ve sosyal aktiviteler ile Kayseri halkının sosyal yaşamına büyük bir canlılık getirmiştir. Şirin aqupark da açık havuz ve kaydırak eğlencesinin yanı sıra kapalı havuz ve yüzme dersleri de verilmektedir. Tesisi akşam saatlerinde de açıktır. Şirin Aqua Parkta gerek havuz başında gerekse de... devamı »
Kırşehir Belediyesi Aquapark
Kırşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan Kırşehir Termal Aquapark projendilinmiş olup, yapımına henüz başlanmamıştır.Termal Aqua Park Projesi, 54.000M²'lik bir alanda yapılması planlanmaktadır.Aquaparka gittiğinizde eğlenceyi, tedaviyi, birçok fonksiyonu bir arada bulabileceksiniz. Tesis sadece Kırşehir'e değil çevre illerdeki vatandaşlarında kullanabileceği bir... devamı »