Kadınlara Özel

Konya Aquapark
Konya ili Selçuklu ilçesinde bulunan ve bay ve bayanlara ayrı olmak üzere iki farklı havuz ve kaydırak alanı bulunan bu özelliği ile Türkiye'de ilk olan Konya Aquapark yaz aylarında her yaştan insanın serinlemek ve eğlenceli vakitler geçirmesi için tercih edebileceği mekanlardandır. Tesise 11 yaş altı çocuklar ebeveynleri olmadan giriş yapamamaktadır. 6 yaşa kadar olan kız... devamı »
Dalga Beach Aquapark Resort
2015 yılından beri hizmet veren Dalga Beach Aquapark Resort 7000 m² ile Azerbaycan ve Kafkasların en büyük Aqua Parkı olma özelliğini taşımaktadır. Bakü şehir merkezine 35 km uzaklıkta, Mardakan bölgesinde Hazar Denizi kıyısında yer almaktadır. Dalga Beach Aquapark Resort, bireyler, aileler ve gruplar için en iyi ve en güvenli tatil yeri olma özelliğini göstermektedir. AquaPark... devamı »
H2O Fitness Club Kağıthane
H2O Fitness Club 2010 yılında hizmete girmiştir. İstanbul Kağıthane de bulunan şubesinde bir çok aktiviteyi yapma imkanı bulunmaktadır. H2O Fitness Club Kağıthane şubesinde ayrıca 2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunlardan 1 tanesi bayanlara özel havuz dur. Bayanlar, haftanın 7 günü, 08.00 – 23.00 saatleri arasında havuzu kullanabilir, sadece bayan antrenörler eşliğinde birebir... devamı »
Su Dünyası Yüzme Havuzları Kompleksi
Su Dünyası Yüzme Havuzları Kompleksi Çorum ilinde bulunan açık yüzme havuzu yaz günlerinde gidilebilecek mekanlardan birisidir. Havuz olimpik ölçülerde olup, isteyen kadınlar için ayrıca sadece kadınların kullanımına mahsus havuzda bulunmaktadır. Havuzu haftanın her günü sabah 08:00 ile 19:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Açık olması sebebiyle havuz hizmeti yaz aylarında... devamı »
Şirin Aquapark Kayseri
Kayseri’nin ilk su eğlence merkezi olan Şirin Aquapark değişen eğlence anlayışı ve sosyal aktiviteler ile Kayseri halkının sosyal yaşamına büyük bir canlılık getirmiştir. Şirin aqupark da açık havuz ve kaydırak eğlencesinin yanı sıra kapalı havuz ve yüzme dersleri de verilmektedir. Tesisi akşam saatlerinde de açıktır. Şirin Aqua Parkta gerek havuz başında gerekse de... devamı »
Kırşehir Aquapark
Kırşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan Kırşehir Termal Aquapark projendilinmiş olup, yapımına henüz başlanmamıştır.Termal Aqua Park Projesi, 54.000M²'lik bir alanda yapılması planlanmaktadır.Aquaparka gittiğinizde eğlenceyi, tedaviyi, birçok fonksiyonu bir arada bulabileceksiniz. Tesis sadece Kırşehir'e değil çevre illerdeki vatandaşlarında kullanabileceği bir... devamı »
Misland Akva Aquapark
Tesis Kapanmıştır. Misland Akva Aquapark kapalı ve açık olmak üzere toplamda 11 adet havuzla Misland AVM de hizmet vermektedir. Aqua Parkın yanı sıra Türk hamamı, buhar banyosu, jakuzi ve saunalar hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz hafta sonu, dilerseniz hafta için ne zaman rahatlamak istiyorsanız yada eğlence arıyorsanız Misland Akva aqua park tam size göre ! Yüzme... devamı »
Polatlı Üçpınar Aquapark
Polatlı Belediyesi tarafında yaptırılan Platlı üçpınar Aquapark Vatandaşların hafta sonu eğlenmeleri için tasarlanmış.Yaklaşık 7000 metrekare alan sahip alanda yapan bay ve bayan ayrı olmak üzere iki adet 600 metrekare boyunda havuzu, 200 metrekare çocuk havuzunu ve 8 adet kaydırak bulunmaktadır. Kafeterya, duş, soyunma odaları, engelli rampaları, asansör, otoparkı ve özel... devamı »