Konya Aquapark

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

4

Kaydırak S.

20Tesis İçin Verilen Puanlar

 • 2.25 Fiyat
 • 2.88 Temizlik
 • 3.11 Personel
 • 3.60 Aktivite
 • 3.50 Konum

Haritada Gör


Konya Aquapark Tanıtımı

Konya Aquapark yada orjinal adıyla Aqua Konya Selçuklu ilçesinde bulunan bay ve bayanlara ayrı olmak üzere iki farklı havuz ve kaydırak alanı bulunan bu özelliği ile Türkiye’de ilk olan Konya Aquapark yaz aylarında her yaştan insanın serinlemek ve eğlenceli vakitler geçirmesi için tercih edebileceği mekanlardandır. Tesise 11 yaş altı çocuklar ebeveynleri olmadan giriş yapamamaktadır. 6 yaşa kadar olan kız çocukları babalarıyla erkek bölümüne, aynı şekilde 6 yaşa kadar olan erkek çocukları da anneleriyle kadınlar bölümüne girebiliyor. Giriş öncesi çanta kontrolü yapılmaktadır ve dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır. Sizlerde sıcak yaz günlerinde serinlemek ve eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız Konya Aquapark sizleri bekliyor.

Kumsal Turizm tarafından Konya’da yapılan tesis bir ilke imza atarak Konya halkının beklediği aquaparkı 2015 yılında faaliyete geçirmiştir. Türkiye’deki aquaparklar arasında en belirgin özelliği baylara ve bayanlara ait iki ayrı açık kaydıraklı havuzunun yer almasıdır. Bu özellikten yararlanmak isteyen Bay ve Bayan misafirler eğlenip keyifli dakikalar yaşayabilir. Tesiste güvenliğini sağlayan ve hayat kurtarmaya yardım etmek için temel eğitime sahip can kurtaranlar sevdiklerinizin güvenliği sağlamak için çalışmaktadır. Sizlerde yaz güneşin kavurucu sıcaklarında serinlemek ve eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız hangi yaştan olursanız olun Konya Aquapark sizleri bekliyor.

Konya Aquapark Çalışma Saatleri ve Kurallar

Konya Aquapark yada Aqua Konya Öncelikle Bay ve Bay yüzme alanlarının ayrı olduğunu belirtelim. Konya aquaparkın çalışma saatleri 10:00 ile 18:00 arasında dır. Tesite dikkatimizi çeken belli başlı kuralları ve özel bilgileri belirtmek gerekirse; Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasak. Üye girişleri günlük bir kere olarak sınırlandırılmış. Birde kaydıraklarda bot kullanmak isteyenler 75 tl depozitolu bot ücreti ödemesi gerekiyor. Botu sağlam bir şekilde teslim ettiğinizde 50 tl iade oluyor. Aynı durum dolaplar içinde geçerli 10 tl dolap ücreti alınıyor anahtar geldiğinde 5 tl iade alıyorsunuz.11 yaş altı çocuklar ebeveyn olmadan aquaparka alınmamaktadır. Bone olmasa olmazlar arasında.

Konya Aquapark 2022 Yılı Tek Kişi Üyelik Ücretleri

1 Haftalık : 700 Tl
15 Günlük : 1350 TL
1 Aylık : 2450 Tl
Not: Üyelikte 5-11 Yaş %30 İndirimlidir.

Yazır Mahallesi Gülsarayı Sokak Selçuklu / Konya adresinde yer alan Konya Aquapark'nde, 4 havuz ve 20 kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0332 263 0 263 Yazır Mahallesi Gülsarayı Sokak Selçuklu / Konya

Konya Aquapark Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

 • Black Hole
 • Body Slide
 • Open Slide
 • Kamikaze
 • Multi Slide

Havuzlar

 • Çocuk Havuzu
 • Kaydırak Havuzu
 • Yetişkin Havuz

Aktiviteler

 • Aquapark

Konya Aquapark Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: 0 - 4 yaş : Ücretsiz, Ayrıca üyelik sistemi bulunmaktadır. Fiyatlar 2022 Yılı Günlük Kullanım Bedelleridir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Bay 140 TL 140 TL 190 TL
Bayan 140 TL 140 TL 190 TL
Çocuk (5-11) 80 TL 80 TL 80 TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar