İstanbula Yakın Aquaparklar

Bahar Aqua Resort Otel
Bahar Aqua Resort Otel Marmara Denizi ortasında Balıkesir il sınırları içerisinde bulunan Avşa adasında lüks tatil anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir. İstanbul yakın çevresinde tatil yapılabilecek yerler arasında olan Avşa adasında aqupark olan sayılı işletmeler arasında yer almaktadır. Bahar Aqua Resort Otel de her yaştan misafir için havuz ve kaydırak bulunmaktadır.... devamı »
Özkaptan Aqua
Özkaptan Aqua Marmara Denizi ortasında Balıkesir il sınırları içerisinde bulunan Avşa adasında lüks tatil anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir. İstanbul yakın çevresinde tatil yapılabilecek yerler arasında olan Avşa  adasında aqupark olan sayılı işletmeler arasında yer almaktadır. Özkaptan Aqua da her yaştan misafir için havuz bulunmaktadır. Denize 50 adım mesafede... devamı »
Sakarya Selen Aqua Park
Sakarya Selen Aqua Park, yaz aylarının gözde tatil ve  eğlence mekanlarında birdir.  Tesis hakkında özellikle fiyat, iletişim, telefon, yol tarifi, ücret, fotoğrafları, aktiviteleri ve merak edilen diğer tüm konuları detaylıca anlatmaya çalışalım. Sakarya Selen Aqua Park Sakarya Selen Aqua Park  Geyvelilere yaz sıcağında deniz harici serinleme ve eğlenme imkanı sunmaktadır.... devamı »
Cevahir Aqua Heybeliada
İstanbul ili Adalar ilçesinde bulunmam Cevahir Aqua Heybeliada adından da anlaşılacağı üzere Heybeliada sınırları içerisinde yer almaktır.  Tesiste sadece aquapark değil, kumdan oluşan plajda yer almaktır. Plajın denizinin sığlık olması bir çok misafir tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.  Birbirinden eğlenceli ve heyecan dolu kaydıraklara sahip olan tesiste, doyasıya... devamı »
Karasu Aquapark
Sakarya ili Karasu ilçesinde bulunan Karasu Aquapark yazın başlamasıyla yazlıkçıların yoğun olduğu Karasu ilçesinin aquapark ihtiyacını karşılayan, özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan mekanlardan birisidir. Bir birinden farklı tarzlarda dizayn edilmiş su kaydırakları sizlere heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır. Farklı boylarda ve ebatlar havuzlarıyla dilediğiniz... devamı »
Eser Diamond Hotel Aqua Park
İstanbul ili Silivri - Çorlu karayolu üzerinde yer alan Eser Diamond Hotel Aqua Park 35,000 m2 otel ve çeşitli etkinliklerinde yapılabildiği bir işletmedir. Ana işlem faaliyeti otelcilik, kongre ve seminer merkezine olan merkez yaz aylarında Silivri bölgesi için ve yurt dışı konuklarına havuz ve aquapark hizmeti de sunmaktadır. Şehir merkezine 10 dk,  Büyükçekmece'ye 25 dk, Atatürk... devamı »
Kuzuluk Aquapark
Sakarya Akyazı da bulunan Kuzuluk Aquapark da sosyal hayatınız farklı anlar yaşayacak, arkadaşlarınızla, dostlarınızla ve sevdikleriniz hem eğlenecek hemde güzel vakit geçireceksiniz. Doğal güzelliklerin arasında yeşilin farklı tonları arasında doyasıya eğleneceksiniz. Ayrıca kadınların günü olarak ayrılan Salı, Cuma ve Cumartesi günleri gelen misafirler dilediğiniz gibi... devamı »
ENG Garden Aquapark Hendek
İstanbul'a yakın aquaparklardan olan ve günü birlik eğlence arayanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde hizmet veren ENG Garden Aquapark Hendek ; Yaz tatillerini güneyde geçiremeyenler için alternatif olabilecek mekanlardan birisidir. Gerek Hendek ilçesinde bulunanların gerekse de çevre il ve ilçelerde olanların rahatlıkla kullanabileceği aquapark, gelen misafirlerini en iyi... devamı »
Ayvalık Aquafun Aqupark
Ayvalik Aqua Fun, Balıkesir Ayvalık tatil yöresinde bulunmakta olup, eğlence ve serinlik arayanların tercih ettiği aquaparklardan birisidir. Balıkesir ilinin en çok ilgi gören aquaparklarından olan Ayvalık Aquapark da heyecanlı maceralar yaşayabilirsiniz. Ayvalık Aquapark sadece havuz ve kaydırak keyfinin yanında neşeli anlar geçireceğiniz tüm gün çeşitli animasyon gösterileri ve... devamı »
Güre Aquapark
Marmara ve Ege bölgelerinde kıyısı bulunan Balıkesir bir çok ilden tatilcilerin tercih etmesiyle yaz aylarında nüfusu kalabalıklaşan şehirlerimizden olmaktadır. Kıyı şeridinde gerek kumsalda serinleyebilir gerekse de aqua park tercih ederek eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Güre aquapark da bu mekanlardan birsidir. Edremit körfezinde de Akçaya yakın bir konumda da bulunan Güre Aqua... devamı »