İstanbula Yakın Aquaparklar

Marina Aquapark
Marina Aquapark İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en önde gelen aquapark dır. Sizde tatilinizi İstanbul da geçirenlerdenseniz Tuzla Marina Aquapark Waterland da (viaport marina aquapark) eğlencenin ve tatilin tadına doyasıya yaşayabilirsiniz. Toplam da 12 adet sıra dışı su kaydırağı bulunan parkta birbirinden farklı su sporları yapabilir, özel tasarlanmış... devamı »
Sapanca Aqua Otel
Sapanca Aqua Otel yemyeşil bahçe içerisinde olimpik havuzlar ve eğlenceli aquaparkı ile bölgenin en büyük aquapark temalı oteli olma özelliğini göstermektedir. Hem sağlık hem de tatil eğlencesi bir arada. İstanbul'a yakın aquapark arayanlar için gerek günü birlik gerekse de konaklama yaparak daha uzun tatiller için tercih edilmektedir. Sapanca Aqua Otel Sapanca Aqua Otel Sakarya ili... devamı »
Park Polonezköy Otel Aquapark
Park Polonezköy Hotel Aquapark doğanın kalbinde tertemiz bir havada şehrin gürültüsünden uzakta gözün alabildiğince yeşilin her tonunu görebileceğiniz, toprağa ve havaya doyacağınız bedeninizin ve ruhunuzun yenileneceği  bir ortam sunmaktadır. İstanbul'a yakın tatil yerleri arasında olan tesiste gerek konaklamalı gerekse de günü birlik tatil planlarınızı... devamı »
Bahar Aqua Resort Otel
Bahar Aqua Resort Otel Marmara Denizi ortasında Balıkesir il sınırları içerisinde bulunan Avşa adasında lüks tatil anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir. İstanbul yakın çevresinde tatil yapılabilecek yerler arasında olan Avşa adasında aqupark olan sayılı işletmeler arasında yer almaktadır. Bahar Aqua Resort Otel de her yaştan misafir için havuz ve kaydırak bulunmaktadır.... devamı »
Özkaptan Aqua
Özkaptan Aqua Marmara Denizi ortasında Balıkesir il sınırları içerisinde bulunan Avşa adasında lüks tatil anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir. İstanbul yakın çevresinde tatil yapılabilecek yerler arasında olan Avşa  adasında aqupark olan sayılı işletmeler arasında yer almaktadır. Özkaptan Aqua da her yaştan misafir için havuz bulunmaktadır. Denize 50 adım mesafede... devamı »
Sakarya Selen Aqua Park
Sakarya Selen Aqua Park, yaz aylarının gözde tatil ve  eğlence mekanlarında birdir.  Tesis hakkında özellikle fiyat, iletişim, telefon, yol tarifi, ücret, fotoğrafları, aktiviteleri ve merak edilen diğer tüm konuları detaylıca anlatmaya çalışalım. Sakarya Selen Aqua Park Sakarya Selen Aqua Park  Geyvelilere yaz sıcağında deniz harici serinleme ve eğlenme imkanı sunmaktadır.... devamı »
Cevahir Aqua Heybeliada
İstanbul ili Adalar ilçesinde bulunmam Cevahir Aqua Heybeliada adından da anlaşılacağı üzere Heybeliada sınırları içerisinde yer almaktır.  Tesiste sadece aquapark değil, kumdan oluşan plajda yer almaktır. Plajın denizinin sığlık olması bir çok misafir tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.  Birbirinden eğlenceli ve heyecan dolu kaydıraklara sahip olan tesiste, doyasıya... devamı »
Karasu Aquapark
Sakarya ili Karasu ilçesinde bulunan Karasu Aquapark yazın başlamasıyla yazlıkçıların yoğun olduğu Karasu ilçesinin aquapark ihtiyacını karşılayan, özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan mekanlardan birisidir. Bir birinden farklı tarzlarda dizayn edilmiş su kaydırakları sizlere heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır. Farklı boylarda ve ebatlar havuzlarıyla dilediğiniz... devamı »
Eser Diamond Hotel Aqua Park
İstanbul ili Silivri - Çorlu karayolu üzerinde yer alan Eser Diamond Hotel Aqua Park 35,000 m2 otel ve çeşitli etkinliklerinde yapılabildiği bir işletmedir. Ana işlem faaliyeti otelcilik, kongre ve seminer merkezine olan merkez yaz aylarında Silivri bölgesi için ve yurt dışı konuklarına havuz ve aquapark hizmeti de sunmaktadır. Şehir merkezine 10 dk,  Büyükçekmece'ye 25 dk, Atatürk... devamı »
Kuzuluk Aquapark
Sakarya Akyazı da bulunan Kuzuluk Aquapark da sosyal hayatınız farklı anlar yaşayacak, arkadaşlarınızla, dostlarınızla ve sevdikleriniz hem eğlenecek hemde güzel vakit geçireceksiniz. Doğal güzelliklerin arasında yeşilin farklı tonları arasında doyasıya eğleneceksiniz. Ayrıca kadınların günü olarak ayrılan Salı, Cuma ve Cumartesi günleri gelen misafirler dilediğiniz gibi... devamı »