Düğün

Tokat İşeri Aquapark
Tokat Geyras Mevkii Mahallesinde faaliyetine devam eden İşeri Aquapark Tokat ilimize yaz aylarında renk katan güzel mekanlardan birisidir. Kadın ve erkekler için ayrı günler bulunan aqupark da gönlünüze göre eğlenebilirsiniz. Havuzda bulunan kaydıraklar da he çocuklar hemde yetişkinler eğlenceli dakikalar geçirebilirler. Erkek Günleri = Pazartesi-Çarşamba-Perşembe-Pazar Kadın... devamı »
Zonguldak Ereğli Aquapark
Karadeniz sahilinde yer alan Zonguldak Ereğli Aquapark yaz aylarında serinlemek isteyen misafirlerine hizmet vermektedir. Açık havuz ve aqupark kaydıraklarının bulunduğu tesiste doyasıya eğlenebilirsiniz. Havuzun ve Denizin birleştiği konumda yer alan Zonguldak Ereğli Aqua Parka gittiğinizde hem havuz suyundan faydalanabilir hemde denize girebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlarının da... devamı »
Tedaş Yüzme Havuzu
Türkiye Elektirik Dağıtım AŞ. Kısaca Tedaş ait olan ve Ankara Gölbaşında bulunan Tedaş Yüzme Havuzu tesislerde 25x50 metre ebatında olimpik havuz ve yaklaşık 10×10 metrelik çocuk havuzu bulunmaktadır. Güneşlenme imkanın da olduğu tesiste kafeterya, soyunma odaları ve duş yerleri bulunmaktadır. Tedaş yüzme havuzu hava şartlarına göre Haziran ve Eylül ayları arasında... devamı »
ENG Garden Aquapark Hendek
İstanbul'a yakın aquparklardan olan ve günü birlik eğlence arayanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde hizmet veren ENG Garden Aquapark Hendek ; Yaz tatillerini güneyde geçiremeyenler için alternatif olabilecek mekanlardan birisidir. Gerek Hendek ilçesinde bulunanların gerekse de çevre il ve ilçelerde olanların rahatlıkla kullanabileceği aqupark, gelen misafirlerini en iyi... devamı »
Koç Otel Aquapark
Çankırı ilinde faaliyet gösteren aquapark Koç Otel bünyesinde hizmet vermektedir. Çankırı merkezde konumlanan ve otel, yaz aylarında sıcakların etkisiyle bunalan çankırılılara ve Çankırı'ya turisttik gezi amacıyla gelenlere kapıları açıyor.. Gençlerin ve özellikle çocukların severek gittikleri Koç Otel Aqua Parka vardığınızda 3 adet kaydırak, Büyük ve Çocuk... devamı »
Tatvan Aquapark
Bitlis ili Tatvan ilçesinde bulunan ve Bitlis Otelciler ve Turizmciler Derneği tarafından yaptırılan Tatvan Aqua Park ve su sporları tesisi kısa sürede tamamlanarak hizmet vermeye başlamıştır.Kale mahallesinde bulunan Aqua Park alanında, biri çocuk diğeri ise yarı olimpik olmak üzere 2 adet havuz ve 4 adet kaydırak bulunmaktadır. Sıcak yaz aylarında Van Gölü kıyısında... devamı »
Sukay Park
Bursa da suyla dansın en keyifli hali ! Bursa Osmangazi Belediyesi tarafından yaptırılan, Türkiye’nin ilk kablo ile su kayağı tesisi olan Sukaypark, ilde gençlerin yılın her günü su kayağı yapma hayallerini gerçeğe dönüştürmetkedir. Kışın aylarında Uludağ’ın eteklerinden kayak yapma keyfini çıkaranlar, yazın da su üstünde aynı keyfi yaşayabilirler. Tesis Bursa... devamı »
Buzzpark Yüzme Havuzu
Bursa şehrinin konsept olarak en nezih mekanlarından biri olan, şehrin merkezinde fakat gürültüden uzak bir mekan BuzzParka Yüzme Havuzu yaz aylarında serinlemek için gittiğiniz de, gerek yetişkin büyük havuzu gerekse de çocuklarınızı eğlendirebileceğiniz çocuk havuzu sizleri bekliyor olacaktır. Ayrıca tesiste gerek havuz başı gerekse de kapalı mekanlarda kına, nişan, düğün,... devamı »
Şirin Aquapark
Kayseri’nin ilk su eğlence merkezi olan Şirin Aquapark değişen eğlence anlayışı ve sosyal aktiviteler ile Kayseri halkının sosyal yaşamına büyük bir canlılık getirmiştir. Şirin aqupark da açık havuz ve kaydırak eğlencesinin yanı sıra kapalı havuz ve yüzme dersleri de verilmektedir. Tesisi akşam saatlerinde de açıktır. Şirin Aqua Parkta gerek havuz başında gerekse de... devamı »
Green Aquapark
Kırklareli Lüleburgaz’da uzun zamandan beri hizmet veren ilçenin en büyük Aquaparkı olan Green Aquapark konuklarına hizmet vermeye deva ediyor. Sıcaklıkların yüksek seyrettiği yaz günlerinde bunaltıcı havanın etkisi azaltmak ve yazın tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız Kırklareli aqua parklarından olan Green Aqua Park sizleri ve ailenizi bekliyor. Tesiste 2 ayrı açık kır... devamı »