Düğün

Marina Aquapark
Marina Aquapark İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en önde gelen aquapark dır. Sizde tatilinizi İstanbul da geçirenlerdenseniz Tuzla Marina Aquapark Waterland da (viaport marina aquapark) eğlencenin ve tatilin tadına doyasıya yaşayabilirsiniz. Toplam da 12 adet sıra dışı su kaydırağı bulunan parkta birbirinden farklı su sporları yapabilir, özel tasarlanmış... devamı »
Elmas Aqua Park
Elmas Aqua Park Manisa ili Sarıgöl ilçesinde faaliyet gösteren Otel, Restaurant ve Düğün hizmeti veren bir tesistir. Bölge Sarıgöl aquapark olarak da bilinir. Şehrin gürültüsünden uzakta doğa ile baş başa güzel bir hafta sonu yada yaz tatili için  tercih edebileceğiniz merkezler listesine dahil edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte mutlu zamanlar geçirebilir hem kavurucu... devamı »
Karaca Aquapark
Karaca Aquapark Karaca Aile Yaşam Merkezi bünyesinde uzun yıllardır hizmet veren bir tesis olup, toplamda 10 dönüm araziye kurulmuştur. Tesiste aquapark eğlencesi haricinde spor tesisi ve iki düğün salonu hizmeti de verilmektedir. Karadeniz'in kıyısına kurulmuş olan tesis yılda yaklaşık 30bin ziyaretçi ağırlayarak bölgede oluşan talebi büyük ölçüde karşılamaktadır. Sizde... devamı »
Keyf U Seyran Düğün Salonu ve Aquapark
Keyf U Seyran Düğün Salonu ve Aquapark Mardin ili Kızıltepe ilçesinde yer almaktadır. Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak ve eğlenmek isteyen gençlerin tercih ettiği aquaparklar arasında yer almaktadır. Tesiste ayrıca düğün, nişan, kına, seminer, mezuniyet günleri için salon bulunmaktadır. Bu yazımızda Keyf U Seyran Aquapark iletişim ve Keyf U Seyran Aquapark fiyat... devamı »
Tulpar Yüzme Havuzu
Tulpar Yüzme Havuzu yeşilin hakim olduğu bir doğa içerisinde havuz keyfi dilerseniz havuz başında kır düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Tulpar doğanın içinde yer alan bahçesiyle düğünlerin harika bir  atmosferde gerçekleşmesini sağlıyor. Tulpar Yüzme Havuzu Tulpar Yüzme Havuzu yazın sıcağında serinlemek ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyen aileleri bekliyor. Tulpar da... devamı »
Palmira Tesisleri ve Aquapark
Palmira Tesisleri ve Aquapark da ister düğün, organizasyonlarınızı gerçekleştirin isterseniz aquapark da doyasıya eğlenin. Hayat ili Samandağ ilçesinde bulunan tesis yaz aylarının başlamasıyla yoğun ilgiyle karşılaşmaktadır. Hayat da bulunan Aquapark, yüzme havuzları ve Düğün Mekanları arasında en çok tercih edilen bir tesis olduğunu söyleyebiliriz. Palmira aquapark fiyat ve... devamı »
Mova Aqua Park
Mova Aqua Park Doğu’nun yeni yıldızı olan Mardin Kızıltepe arasında yer alan Mardin Havaalanı yanındaki Mova Park Projesi kapsamında  inşa edilen AVM içerisinde yer almaktadır. Aquapark dışında otel, sinema salonları, oyun ve eğlence kompleksleri ile çok amaçlı toplantı salonlarından bulunmaktadır. Mova Aqua Park Güney Doğunun bunaltıcı sıcaklarında serinlemek ve... devamı »
Sivas Metropol Havuz
Sivas Metropol Havuz Sivas ili Merkezde başta havuz ve aquapark olmak üzere Türk hamamı, sauna, yüzme havuzu, halı saha, fitness gibi alanlarda hizmet veren Sivas Metropol Spor Kompleksi içerisinde bulunmaktadır. Bölge halkının ihtiyacı ve talebi doğrultusunda Bayan ve Erkeklere ayrı günlerde hizmet verilmektedir. Anadolu'nun sıcak yaz günlerinde arkadaşlarınızla yada çocuklarınızla... devamı »
Irlamaz Aquapark
Irlamaz Aqua park, Turgutlu halkının sıcak yaz günlerinde, tatillerde tercih ettiği eğlence mekanlarında birdir. Sizde aquaparka gitme niyetindeyseniz tesisin özellikleri, fiyat, iletişim, telefon, yol tarifi, ücret, fotoğrafları, aktiviteleri, varsa fırsatları ve merak edilen diğer tüm konuları detaylıca anlatmaya başlayabiliriz. Irlamaz Aquapark Irlamaz Aquapark bir diğer adıyla... devamı »
Sakarya Selen Aqua Park
Sakarya Selen Aqua Park, yaz aylarının gözde tatil ve  eğlence mekanlarında birdir.  Tesis hakkında özellikle fiyat, iletişim, telefon, yol tarifi, ücret, fotoğrafları, aktiviteleri ve merak edilen diğer tüm konuları detaylıca anlatmaya çalışalım. Sakarya Selen Aqua Park Sakarya Selen Aqua Park  Geyvelilere yaz sıcağında deniz harici serinleme ve eğlenme imkanı sunmaktadır.... devamı »