Çocuk Havuzu

Soma Moda Aquapark
Soma Moda Aquapark sıcak yaz günlerinde gerek eğlenmek gerekse de serinlemek isten Somalıların tercih ettiği eğlence mekanlarından birisidir. Tesis her yaştan misafirin rahatlıkla kullanabileceği bir konseptte hazırlanmış olup, tatil günlerinde keyifli vakit geçirmek isteyenler gençlerin tercih etiği aquapark tır. Sizde Soma Moda Aquapark fiyatları, Soma Moda Aquaparkın nerede... devamı »
Uzundere Aquapark
Uzundere Aquapark İzmir de Karabağlar Belediyesine bağlı olarak ilçe halkına hizmet veren bir aquaparktır. Aqua Yaşam Uzundere Rekreasyon Alanı alanı olarak tanımlanan tesis içerisinde bulunduğunda bu adla da bilinmektedir. Sizde İzmir'in sıcak yaz günlerinde biraz olsun rahatlamak ve eğlenceli bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız Uzundere Aquapark sizleri bekliyor. Bu yazımızda... devamı »
Elmas Aqua Park
Elmas Aqua Park Manisa ili Sarıgöl ilçesinde faaliyet gösteren Otel, Restaurant ve Düğün hizmeti veren bir tesistir. Bölge Sarıgöl aquapark olarak da bilinir. Şehrin gürültüsünden uzakta doğa ile baş başa güzel bir hafta sonu yada yaz tatili için  tercih edebileceğiniz merkezler listesine dahil edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte mutlu zamanlar geçirebilir hem kavurucu... devamı »
Karaca Aquapark
Karaca Aquapark Karaca Aile Yaşam Merkezi bünyesinde uzun yıllardır hizmet veren bir tesis olup, toplamda 10 dönüm araziye kurulmuştur. Tesiste aquapark eğlencesi haricinde spor tesisi ve iki düğün salonu hizmeti de verilmektedir. Karadeniz'in kıyısına kurulmuş olan tesis yılda yaklaşık 30bin ziyaretçi ağırlayarak bölgede oluşan talebi büyük ölçüde karşılamaktadır. Sizde... devamı »
Keyf U Seyran Düğün Salonu ve Aquapark
Keyf U Seyran Düğün Salonu ve Aquapark Mardin ili Kızıltepe ilçesinde yer almaktadır. Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak ve eğlenmek isteyen gençlerin tercih ettiği aquaparklar arasında yer almaktadır. Tesiste ayrıca düğün, nişan, kına, seminer, mezuniyet günleri için salon bulunmaktadır. Bu yazımızda Keyf U Seyran Aquapark iletişim ve Keyf U Seyran Aquapark fiyat... devamı »
Waterhill Park
Waterhill Park eğlencenin yeni adresi, Temponun hiç düşmediği küçük büyük herkesin eğlenceli dakikalar geçirdiği Waterhill Park'da gösteriler ve aktiviteler, eşsiz deneyimler sizleri bekliyor. Doğanın içinde başlayan ve adrenalin dolu bir aquapark kaydırak kayış ile, saniyeler sonra serinlikle buluşabilir, birbirinde farklı havuzlarda keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Waterhill... devamı »
AquparkCity Türkdönmez
Aqupark City Türkdönmez Kütahya ili Merkez ilçesinde hizmet vermektedir. İç Anadolu bölgesinde yaz aylarında artan sıcaklıkla birlikte bir çok kişi gerek serinlemek gerekse de eğlenmek için ihtiyaç duydukları tesisler arasında yer almaktadır. Ailenizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz yazın sıcağından serinleyebileceğiniz bir mekan olarak Türkdönmez Aquapark sizleri bekliyor.... devamı »
Tulpar Yüzme Havuzu
Tulpar Yüzme Havuzu yeşilin hakim olduğu bir doğa içerisinde havuz keyfi dilerseniz havuz başında kır düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Tulpar doğanın içinde yer alan bahçesiyle düğünlerin harika bir  atmosferde gerçekleşmesini sağlıyor. Tulpar Yüzme Havuzu Tulpar Yüzme Havuzu yazın sıcağında serinlemek ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyen aileleri bekliyor. Tulpar da... devamı »
Zeus Yüzme Havuzu Aquapark
Zeus Yüzme Havuzu Hatay'ın en büyük yüzme ve aquapark eğlence merkezlerinden olan tesis yaz ayrının gelmesi ve tatilin başlamasıyla birlikte kapıları sizlere açıyor. Bu yazımızda Zeus Yüzme Havuzu Fiyatları bu sene ne kadar oldu onun bilgisini vereceğiz. Ayrıca Zeus Yüzme Havuzu telefon numarası da iletişim bölümünde yer almaktadır. Sizde Tatilde sevdiklerinizle çılgın bir... devamı »
Teras Aqua Park Otel & Spa
Teras Aqua Park Otel & Spa şık bir konaklama atmosferi içerisinde büyüleyici manzarası, açık ve kapalı havuzları, aquapark ve SPA olanağı ile seçkin lezzetler sunan restoranı ile misafirlerine konforlu bir tatil sunmaktadır. Hatay ve çevresinde tatil planı yapanlar için tercih edilebilecek bir konumda yer almaktadır. Tesis içerisinde yer alan Aquapark alanını günlük ücret... devamı »