Çocuk Havuzu

Niksar Ayvaz Aqua Park
Tokat ili Niksar ilçesinde bulunan ve Niksar Ayvaz Park Otel bünyesinde faaliyet gösteren Niksar Ayvaz Aqua Park, havuz ve kaydıraklarıyla sıcak yaz günlerinde her yaştan vatandaşın güzel vakit geçirebilecekleri ve eğlenebilecekleri  bir ortam sunmaktadır. Tesiste Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu ve Jakuzi hizmet vermekte olup, günün yorgunluğunu atmak için bire bir...... devamı »
Doğan Aquapark
Mersin ili Erdemli ilçesinde bulunan Doğan Aquapark Tatil Sitesi geçmişi eski olmasına rağmen Akdeniz bölgesi içerisinde bakımlı temiz bir çevre düzenlemesi ile yazlıkçıların ev aldığı sitelerden birisidir. Yeşillikler içerisinde bulunan havuz ve kaydıraklarıyla yaz sıcağında site sakinlerinin güzel vakit geçirdikleri bir mekan diyebiliriz. Fakat aquapark günü birlik... devamı »
Karasu Aquapark
Sakarya ili Karasu ilçesinde bulunan Karasu Aquapark yazın başlamasıyla yazlıkçıların yoğun olduğu Karasu ilçesinin aquapark ihtiyacını karşılayan, özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan mekanlardan birisidir. Bir birinden farklı tarzlarda dizayn edilmiş su kaydırakları sizlere heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır. Farklı boylarda ve ebatlar havuzlarıyla dilediğiniz... devamı »
Akşehir Aquapark
Konya ili Akşehir ilçesinde bulunan ve Akşehir Belediyesi işletmesine yer alan Akşehir Aquapark yöre halkının yaz aylarında hem serinlemek hem de eğlenceli vakitler geçirmek için tercih ettiği mekanlar içerisinde yer almaktadır. Tesis de hamam, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve halı saha bulunmaktadır. Sizlerde Akşehir'in yazında tatil günlerinde serinlemek ve... devamı »
Aqua Anamurium Aquapark Anamur
Akdeniz turuna çıktınız ve sahil boyu bölgenin turistik merkezlerini gezmeye devam ediyorsanız Alanya'yı geçtikten sonra karşınızı şirin bir ilçe çıkacaktır hani muzu ile ünlü bir ilçe, Amanur, işte bu seferki aquaparkımız ülkemizin güzel illerinden biri olan Mersin iline Bağlı Anamur ilçesinde bulunan Aqua Anamurium Aquapark.2011 yılında hizmete giren Aqua Anamurium 600... devamı »
San Atça Aquapark
Aydın ili Sultanhisar ilçesi Atça mahallesinde bulunan aquapark yaz aylarında sıklıkla aranan eğlence mekanlarından biridir. Mahalle planı Paris de bulunan Charles de Gaulle meydanına benzediğinde yöre halkı tarafında küçük Paris olarak adlandırılır. Sizde yazın sıcağından evde kalmaktan sıkıldıysanız, hem eğlenmek hem de serinlemek istiyorsanız San Aquapark sizleri bekliyor.... devamı »
Van Aqua Park
Ülkemizin güzide illerinden olan Van ilinin Van gölü kıyısında bulunan Van Aqua Park yaz aylarında yaşanan kavurucu sıcaklardan kurtulmak ve eğlenceli tatil zamanları geçirmek isteyenler için sıklıkla tercih edilen tesislerden biridir. Geniş ve ferah dinlenme alanları, uçsuz bucaksız Van Gölü manzarası eşliğinde havuzda yüzebilir, şezlong da güneşlenebilir müzik eşliğinde... devamı »
Eser Diamond Hotel Aqua Park
İstanbul ili Silivri - Çorlu karayolu üzerinde yer alan Eser Diamond Hotel Aqua Park 35,000 m2 otel ve çeşitli etkinliklerinde yapılabildiği bir işletmedir. Ana işlem faaliyeti otelcilik, kongre ve seminer merkezine olan merkez yaz aylarında Silivri bölgesi için ve yurt dışı konuklarına havuz ve aquapark hizmeti de sunmaktadır. Şehir merkezine 10 dk,  Büyükçekmece'ye 25 dk, Atatürk... devamı »
Divan Beach Aquapark
Van ili Edremit ilçesinde bulunan ve şehir merkezine 10 km mesafede olan, yaklaşık 14000m2 alan üzerinde Van gölü kıyısında kurulu Divan Beach Aquapark  yetişkin ve  çocuk havuzları Aqua Park ve eğlence sistemleri, zengin mutfak menüsü, özel mangal masaları ile kendin pişir kendin ye hizmeti, Van ilinin meşhur kahvaltısı ile beraber bay ve bayanlara özel plajları , piknik... devamı »
Aqua Olive Park Aquapark Altınoluk
Aqua Olive Park Aquapark Türkiye'nin meşhur tatil bölgelerinden biri olan ve yerli yabancı bir çok turistin özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gösterdiği Balıkesir ili Edremit ilçesinde altınoluk mahallesindedir. Ferhatoğlu Şirketler Grubu tarafından yapıldığından işletmenin diğer adı ferhatoğlu aquapark olarak da bilinmektedir. Tatil denince akla ilk şey tabi ki eğlencedir. Bunun... devamı »