Aquapark

Atlantis Waterpark
Atlantis Waterpark Muğla Marmaris de yer alan aquapark olup gün boyu ailenizin tüm fertleri için 7’den 70’e eğlenme fırsatı bulabileceği farklı tarzlar da su kaydıraklarının olduğu, çocukların kendi başlarına eğlenebilecekleri havuzlarının yer aldığı bir aquaparktır. Bir diğer ismi Marmaris Atlantis Su Parkı olan tesise  vardığınız da dalga havuzu, mini golf, bowling,... devamı »
Soma Moda Aquapark
Soma Moda Aquapark sıcak yaz günlerinde gerek eğlenmek gerekse de serinlemek isten Somalıların tercih ettiği eğlence mekanlarından birisidir. Tesis her yaştan misafirin rahatlıkla kullanabileceği bir konseptte hazırlanmış olup, tatil günlerinde keyifli vakit geçirmek isteyenler gençlerin tercih etiği aquapark tır. Sizde Soma Moda Aquapark fiyatları, Soma Moda Aquaparkın nerede... devamı »
Uzundere Aquapark
Uzundere Aquapark İzmir de Karabağlar Belediyesine bağlı olarak ilçe halkına hizmet veren bir aquaparktır. Aqua Yaşam Uzundere Rekreasyon Alanı alanı olarak tanımlanan tesis içerisinde bulunduğunda bu adla da bilinmektedir. Sizde İzmir'in sıcak yaz günlerinde biraz olsun rahatlamak ve eğlenceli bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız Uzundere Aquapark sizleri bekliyor. Bu yazımızda... devamı »
Orka Aquapark
Orka Aquapark Fethiye’nin en büyük temalı su parkı olma özelliğini taşmakta olup, tüm sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz birbirinden eğlenceli su kaydırakları bulunmaktadır. Aquapark Orka World Hotel de konaklayan misafirlere ücretiz olarak hizmet vermektedir. Otel aquapark arası ulaşım içinde de belirli saatlerde ücretsiz transfer imkanı sunulmaktadır. Ayrıca su... devamı »
Marina Aquapark
Marina Aquapark İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en önde gelen aquapark dır. Sizde tatilinizi İstanbul da geçirenlerdenseniz Tuzla Marina Aquapark Waterland da (viaport marina aquapark) eğlencenin ve tatilin tadına doyasıya yaşayabilirsiniz. Toplam da 12 adet sıra dışı su kaydırağı bulunan parkta birbirinden farklı su sporları yapabilir, özel tasarlanmış... devamı »
Elmas Aqua Park
Elmas Aqua Park Manisa ili Sarıgöl ilçesinde faaliyet gösteren Otel, Restaurant ve Düğün hizmeti veren bir tesistir. Bölge Sarıgöl aquapark olarak da bilinir. Şehrin gürültüsünden uzakta doğa ile baş başa güzel bir hafta sonu yada yaz tatili için  tercih edebileceğiniz merkezler listesine dahil edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte mutlu zamanlar geçirebilir hem kavurucu... devamı »
Yalova Anatolia Aquapark
Anatolia Aquapark Yalova da şehrin içinde ama şehrin gürültü ve kalabalığından uzak Tigem Sosyal Tesisleri içerinde yer almaktadır. Aquapark keyifli ve rahat atmosfer içerisinde güneşlenebilecekleri, kaydıraklı havuzlarında arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz bir tesis olup,  tesis resim galerisini incelediğimizde sadece kaydıraklı havuzların olduğunu... devamı »
Beyazıt Aqua Park
Beyazıt Aqua Park İstanbul yakın tatil yerlerinden olan Karasu ilçesinde bulunmaktadır. Karasu plajına yakın bir konumda olan tesis tatillerini karasuda geçiren yada orada oturan vatandaşlara hizmet vermektedir.  Sizde tatillerinizde arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız Beyazıt Aqua Park sizleri bekliyor. Beyazıt Aqua Park iletişim, Beyazıt Aqua Park fiyat... devamı »
Karaca Aquapark
Karaca Aquapark Karaca Aile Yaşam Merkezi bünyesinde uzun yıllardır hizmet veren bir tesis olup, toplamda 10 dönüm araziye kurulmuştur. Tesiste aquapark eğlencesi haricinde spor tesisi ve iki düğün salonu hizmeti de verilmektedir. Karadeniz'in kıyısına kurulmuş olan tesis yılda yaklaşık 30bin ziyaretçi ağırlayarak bölgede oluşan talebi büyük ölçüde karşılamaktadır. Sizde... devamı »
Keyf U Seyran Düğün Salonu ve Aquapark
Keyf U Seyran Düğün Salonu ve Aquapark Mardin ili Kızıltepe ilçesinde yer almaktadır. Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak ve eğlenmek isteyen gençlerin tercih ettiği aquaparklar arasında yer almaktadır. Tesiste ayrıca düğün, nişan, kına, seminer, mezuniyet günleri için salon bulunmaktadır. Bu yazımızda Keyf U Seyran Aquapark iletişim ve Keyf U Seyran Aquapark fiyat... devamı »