Aquapark

Doğan Aquapark
Mersin ili Erdemli ilçesinde bulunan Doğan Aquapark Tatil Sitesi geçmişi eski olmasına rağmen Akdeniz bölgesi içerisinde bakımlı temiz bir çevre düzenlemesi ile yazlıkçıların ev aldığı sitelerden birisidir. Yeşillikler içerisinde bulunan havuz ve kaydıraklarıyla yaz sıcağında site sakinlerinin güzel vakit geçirdikleri bir mekan diyebiliriz. Fakat aquapark günü birlik... devamı »
Konya Aquapark
Konya ili Selçuklu ilçesinde bulunan ve bay ve bayanlara ayrı olmak üzere iki farklı havuz ve kaydırak alanı bulunan bu özelliği ile Türkiye'de ilk olan Konya Aquapark yaz aylarında her yaştan insanın serinlemek ve eğlenceli vakitler geçirmesi için tercih edebileceği mekanlardandır. Tesise 11 yaş altı çocuklar ebeveynleri olmadan giriş yapamamaktadır. 6 yaşa kadar olan kız... devamı »
Karasu Aquapark
Sakarya ili Karasu ilçesinde bulunan Karasu Aquapark yazın başlamasıyla yazlıkçıların yoğun olduğu Karasu ilçesinin aquapark ihtiyacını karşılayan, özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan mekanlardan birisidir. Bir birinden farklı tarzlarda dizayn edilmiş su kaydırakları sizlere heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır. Farklı boylarda ve ebatlar havuzlarıyla dilediğiniz... devamı »
Simav Eynal Aquapark
Kütahya ili Simav ilçesinde bulunan Eynal Kaplıcaları içerisinde bulunan Simav Eynal Aquapark , yöre halkına gerek kaplıcada hizmeti gerekse de havuz ve aquapark hizmeti verilmektedir.  Kütahya'da oturuyor yada Kütahya'ya gezinti rotası oluşturduysanız, ilimizin meşhur kaplıcalarından faydalanmayı ihmal etmeyin. Simav kaplıcaları bölgenin meşhur kaplıcaları arasındadır. Eynal... devamı »
Akşehir Aquapark
Konya ili Akşehir ilçesinde bulunan ve Akşehir Belediyesi işletmesine yer alan Akşehir Aquapark yöre halkının yaz aylarında hem serinlemek hem de eğlenceli vakitler geçirmek için tercih ettiği mekanlar içerisinde yer almaktadır. Tesis de hamam, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve halı saha bulunmaktadır. Sizlerde Akşehir'in yazında tatil günlerinde serinlemek ve... devamı »
Aqua Anamurium Aquapark Anamur
Akdeniz turuna çıktınız ve sahil boyu bölgenin turistik merkezlerini gezmeye devam ediyorsanız Alanya'yı geçtikten sonra karşınızı şirin bir ilçe çıkacaktır hani muzu ile ünlü bir ilçe, Amanur, işte bu seferki aquaparkımız ülkemizin güzel illerinden biri olan Mersin iline Bağlı Anamur ilçesinde bulunan Aqua Anamurium Aquapark.2011 yılında hizmete giren Aqua Anamurium 600... devamı »
Villa Aqua Garden Çankaya Aquapark
Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan  imrahor vadisi bölgesinde yer alan Villa Aqua Garden Aquapark, ailenizle birlikte güzel bir gün geçirmek için doğru adreslerden birisi olabilir. Yolunun bu bölgeden geçiyorsa ise uğramanızı tavsiye deriz. Ailelere hitap eden konseptimizle 2 adet yüzme havuzu 1 adet çocuk havuzu ve farklı tarzlarıyla kaydıraklar sizlere eğlenceli dakilar geçirtmek... devamı »
Atosev Aquapark
Adana ili Seyhan ilçesinde bulunan Atosev Aquapark, Adana Ticaret Odası Sosyal Hizmetler ve Eğitim vakfına bağlı olarak işletilmektedir. Adanın meşhur kavurucu sıcaklarında serinlemek isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Nezih bir bir ortamda Şezlong da güneşlenip serin havuz suyunda rahatlayabilirsiniz. Spor etkinlikleri bakımında da yararlanabileceğiniz tenis, basketbol... devamı »
San Atça Aquapark
Aydın ili Sultanhisar ilçesi Atça mahallesinde bulunan aquapark yaz aylarında sıklıkla aranan eğlence mekanlarından biridir. Mahalle planı Paris de bulunan Charles de Gaulle meydanına benzediğinde yöre halkı tarafında küçük Paris olarak adlandırılır. Sizde yazın sıcağından evde kalmaktan sıkıldıysanız, hem eğlenmek hem de serinlemek istiyorsanız San Aquapark sizleri bekliyor.... devamı »
Eser Diamond Hotel Aqua Park
İstanbul ili Silivri - Çorlu karayolu üzerinde yer alan Eser Diamond Hotel Aqua Park 35,000 m2 otel ve çeşitli etkinliklerinde yapılabildiği bir işletmedir. Ana işlem faaliyeti otelcilik, kongre ve seminer merkezine olan merkez yaz aylarında Silivri bölgesi için ve yurt dışı konuklarına havuz ve aquapark hizmeti de sunmaktadır. Şehir merkezine 10 dk,  Büyükçekmece'ye 25 dk, Atatürk... devamı »