Alanya Aquapark

Club Aqua Plaza
Club Aqua Plaza Aquapark Akdeniz'in incisi olan Alanya da her şey dahil konsepte hizmet vermektedir. Her şeyi müşteri memnuniyeti için düşünülmüş olan aquaparka gittiğinizde ayrıca 178 odası, 350 yatak kapasitesiyle hizmet veren otel sizleri karşılamaktadır. Nezih bir ortamda sevdiklerinizle eğlenceli ve adrenalin dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız Club Aqua Plaza tam aradığınız... devamı »
Sealanya Su Parkı
Antalya ili Alanya ilçesinde 2008 yaz sezonunda hizmete giren Sealanya Su Parkı  Seapark ve Dolphin park olarak iki farklı konseptte hizmet vermektedir. Sealanya aquapark da dilerseniz su, güneş ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilir, Dolphin parkta ise sevim yunuslar ve foklarla birlikte unutamayacağınız bir  yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Türkiye'nin en büyük yunus havuzuna... devamı »
A Good Life Water Planet Hotel & Aquapark
Sizde Akdenizin büyüleyici manzarasında A Good Life Water Planet Hotel & Aquapark da olmak ister misiniz. Antalya ili Alanya ilçesi,Okurcalar Beldesi'nde bulunan, bölgenin en büyük su parkına sahip olan çevre dostu ve doğa harikası bir tesis  sizleri bekliyor. İster eğlence, heyecan ve adrenalin dolu güvenli su parkımızda kaydırak coşkusu, rafting deneyimi ya da bungee jumping... devamı »
Aqua Anamurium Aquapark Anamur
Akdeniz turuna çıktınız ve sahil boyu bölgenin turistik merkezlerini gezmeye devam ediyorsanız Alanya'yı geçtikten sonra karşınızı şirin bir ilçe çıkacaktır hani muzu ile ünlü bir ilçe, Amanur, işte bu seferki aquaparkımız ülkemizin güzel illerinden biri olan Mersin iline Bağlı Anamur ilçesinde bulunan Aqua Anamurium Aquapark.2011 yılında hizmete giren Aqua Anamurium 600... devamı »
Eftalia Hotels Aquapark
Eftalia Hotels Aquapark Akdeniz’in incisi Alanya ya 18 km mesafede hizmet veren kumu ve çakıl plajlarıyla ünlü Türkler bölgesinde, denize sıfır konumda yer almaktadır. Genel konukların keyifli ve eğlenceli bir tatil geçirmeleri için ihtiyaçları olabilecek her şey düşünülmüş olup, Aqua Park da bunlardan birisidir. Geniş bir alana sahip olan Eftalia Hotels Aquapark tesis de... devamı »
Water Planet Aqua Park
Güneyin yerli ve yabancı turistlerinin vazgeçilmesi olan ve Alanya da Okurcalar mevkiinde hizmet vermekte olan Water Planet Aqua Park Akdeniz Bölgesi’nin en büyük aquaparkı olma özelliğini taşımaktadır. Alanya Okurcular Mevkii de bulunan aquaparkda neşe, heyecan ve maceranın birlikte yaşandığı, birbirinden farklı havuz ve kaydıraklarda mutluluğu dostlarınızla birlikte... devamı »