Aqua Anamurium Aquapark Anamur

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

3

Kaydırak S.

6Tesis İçin Verilen Puanlar

 • 3.12 Fiyat
 • 3.86 Temizlik
 • 3.71 Personel
 • 4.17 Aktivite
 • 4.00 Konum

Haritada Gör


Aqua Anamurium Aquapark Anamur Tanıtımı

Akdeniz turuna çıktınız ve sahil boyu bölgenin turistik merkezlerini gezmeye devam ediyorsanız Alanya’yı geçtikten sonra karşınızı şirin bir ilçe çıkacaktır hani muzu ile ünlü bir ilçe, Amanur, işte bu seferki aquaparkımız ülkemizin güzel illerinden biri olan Mersin iline Bağlı Anamur ilçesinde bulunan Aqua Anamurium Aquapark.2011 yılında hizmete giren Aqua Anamurium 600 kişinin rahatlıkla eğlenip, hoş vakit geçirebilmesi için her tasarlanmış ve bir çok şeyin düşünüldüğü bir merkez.

Gelen konukların hem eğlenmesini hem de güvenliklerini üst sevide tutan işletme zemini tamamen kaymaz olarak yapmış ve eğitimli cankurtaranlar, sağlık görevlileri hazırda bekletmektedir. Tesisin içerisinde altı adet kaydırak, bir adet düşme havuzu, bir adet yarı olimpik yüzme havuzu ve çocuklarınız için oyun havuzu bulunmaktadır. Bunların yanında dinlenip, yemek yiyebileceğiniz geniş ve ferah bir kafeteryaya sahiptir. Kısacası nezih ortamı ve güler yüzlü personeli ile siz misafirlerini iyi şekilde ağırlamak için bekliyor olacaklar.

Adrenalin dolu bir hafta sonu geçirmek ve rotasında eğlenceye de vakit ayırmak isteyenler için birbirinde heyecanlı kaydıraklar sizleri bekliyor. Günün yorgunluğunu atmak yada eğlenceye ara vermek isterseniz özel olarak hazırlanmış dinlenme alanlarında vakit geçirebilirsiniz. Yada şezlonglara uzanıp Akdeniz güneşinin teninizi bronzlaştırmasına izin verebilir bol bol D vitamini alabilirsiniz.

Çalışma Saatleri, Kurallar ve Nasıl Gidilir

Aqua Anamurium Aquapark haftanın her günü saat:10 ile 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.  Akdeniz kıyısında yer alan tesis ulaşım için toplu taşıma ile gelecekler Rauf Denktaş Cad. üzerinde geçen araçları tercih etmelidirler. Şehir merkezine yakın bir konumda olan aquapark Otobüs terminaline 3,5 km mesafededir. Geze geze gitmek istiyorsanız yaklaşık 30 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Yürümeyi tercih edenler 19 mayıs caddesi üzerinde gelirler ise  Anamur Şehir Stadını da görebilir, biraz daha ilerledikten sonra Rauf Denktaş Cad. bağlandı yoluna geleceklerdir. Aquaparkta vakit geçirdikten sonra dileyenler Cerenler Sahil boyunda denize girebilir, yürüyüş yapabilir akşamları ay ışında yakamozları seyredebilir.

Stadyum Yolu Taşlık Mevkii Anamur / Mersin adresinde yer alan Aqua Anamurium Aquapark Anamur'nde, 3 havuz ve 6 kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (324) 814 26 00 Stadyum Yolu Taşlık Mevkii Anamur / Mersin

Aqua Anamurium Aquapark Anamur Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

 • Open Slide
 • Multi Slide
 • Black Hole
 • Cadı Kazanı

Havuzlar

 • Çocuk Havuzu
 • Yetişkin Havuzu
 • Düşme (Kaydırak) Havuzu

Aktiviteler

 • Aquapark

Aqua Anamurium Aquapark Anamur Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: 0-5 Yaş Ücretsiz. Fiyatlar 2022 Yılı Günlük Kullanım Bedelleridir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Bay 120 TL 120 TL 120 TL
Bayan 120 TL 120 TL 120 TL
Çocuk (5-15) 100 TL 100 TL 100 TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar