Hakkımızda

Sizde tatile çıkamıyor musunuz, yada sıcak yaz günlerinde her zaman tatil havasında geçirmek mi istiyorsunuz o halde aquaparka.com olarak sizler için güzel bir hizmet hazırladık.

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar, yada deniz kenarına kıyısı olmayıp, deniz özlemi çekenler için yaz günlerin de aquapark ve havuzlar önemli bir yer tutmaktadır. Tatil, özellikle İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi kalabalık şehirlerde yaşayanlar için hayatın sıkıntılarından ve stresinden uzaklaşmak için kimi zaman tek çaredir. Şehir dışına çıkamayanlar tatil gereksinimlerini şehir içerisinde yer alan Aqua Park ve Havuz alanlarına giderek karşılamaktadır. Bir çok aquapark ve havuz işletmesi de 5 yıldızlı otellerin yada plajların sunduğu hizmetleri sunarak tatilde alınacak keyifleri misafirlerine yaşatmaya çalışmaktadır. Şezlong, Duş, Soyunma Kabini, Büfe Kafeterya, Cankurtaran, Animasyon, Çocuk Havuzu,  gibi bir çok hizmet bu tesislerden alabilirsiniz. Özellikle Turistlerin yoğun olarak kullandığı Akdeniz ve Ege de yer alan bazı aquaparklarda bu tür hizmetler giriş ücretinin içerisinde yer almaktadır. aquaparka.com da başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir, Aydın, Muğla, Kocaeli, Bursa ve Türkiyenin bir çok ilinde yer alan Aquapark ve Havuzların listesi hazırladık.

aquaparka.com  listesi hazırlanmış aquparkların özellikleri ve fiyatları hakkında bilgiler sunan bağımsız bir web sitedir. Bilgilerini sunduğumuz hiç bir tesisle ile herhangi bir ilişkimiz bulunmadığını hatırlatır, sitemizde aquparklara ait ne tür bilgilere ulaşabileceğinizi aşağıdaki listesi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

– Aqupark işletmesi hakkında kısa bilgi
– Aqupark fotoğrafları
– Aqupark giriş ücretleri
– Aquparka ulaşım için kullanılacak adres,telefon ve diğer iletişim bilgileri
– Aqupark kaydırak özelleri ve isimleri
– Aqupark havuz tipleri ve özellikleri
– Aqupark aktiviteleri ve organizasyonlar hakkında bilgiler
– Aqupark harita konumu
– Aqupark otelleri

Elde edilen tüm Aqupark işletmesinin resmi sitelerinden, yoksa sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgilerden tespit edilerek hazırlanmaktadır.

Sitemizde yer alan Aqupark giriş fiyatları yıllık olarak değişiklik gösterdiğinden güncelleme her yıl yenilenmektedir. Gidiş öncesi ilgili Aqupark tesisinin telefon numarasından ücret teyidi yapılması ve gerekiyorsa rezervasyon talebinde bulunulması gerekmektedir.

İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerden aquparka.com sorumlu değildir, tutulamaz.

Yorumlar