Plaj

Club Aqua Plaza
Club Aqua Plaza Aquapark Akdeniz'in incisi olan Alanya da her şey dahil konsepte hizmet vermektedir. Her şeyi müşteri memnuniyeti için düşünülmüş olan aquaparka gittiğinizde ayrıca 178 odası, 350 yatak kapasitesiyle hizmet veren otel sizleri karşılamaktadır. Nezih bir ortamda sevdiklerinizle eğlenceli ve adrenalin dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız Club Aqua Plaza tam aradığınız... devamı »
Cevahir Aqua Heybeliada
İstanbul ili Adalar ilçesinde bulunmam Cevahir Aqua Heybeliada adından da anlaşılacağı üzere Heybeliada sınırları içerisinde yer almaktır.  Tesiste sadece aquapark değil, kumdan oluşan plajda yer almaktır. Plajın denizinin sığlık olması bir çok misafir tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.  Birbirinden eğlenceli ve heyecan dolu kaydıraklara sahip olan tesiste, doyasıya... devamı »
Patara Plajı
İsmini Patara Antik  kentinden alan Patara Plajı 12 km sahil uzunluğu ile dünyanın sayılı plajları arasında yer almaktadır. Kum yapısının ince olması Caretta Caretta cinsi kaplumbağalarının yumurtlama dönemlerinde tercih ettikleri bir plajdır. Doğan hayatı korumak ve sürdürülebilirliği sağlamak için plaj kullanımlarında saat sınırlaması bulunmaktadır. Plaj sabah... devamı »