Pamukkale Aquapark

Ege Kleopatra Aquapark Yüzme Havuzları
Denizli ili Pamukkale ilçesinde bulunan Ege Kleopatra Aquapark Yüzme Havuzları  yaz aylarında yerli ve yabancı bir çok turisti ağırlamaktadır. Aquapark ve birbirinde güzel yüzme havuzlarıyla hizmet veren tesis haftanın 7 günü halka açık olup, yaz aylarında serinlemek ve eğlenmek isteyenlerin uğrak rotalarında biridir. Bunun yanında açık alanda havuz başında düğün yapmak... devamı »
Baydil Park Camping Aquapark
Denizli Pamukkale Travertenlerine yakın konumda bulunan Baydil Park Camping Aquapark geniş bir yeşil alana kurulmuş bir tesistir. Tesiste bulunan havuzların suyu pamukkale travertenlerinde kullanılan şifalı termal suyla doldurulmaktadır.Park alanına sadece aile olanlar alınmakta, bu sayede ailecek keyifli ve huzur dolu zaman geçirilmesi sağlanmaktadır. 2006 yılında hizmete giren tesiste... devamı »
Çavuşoğlu Aquapark
Denizli Merkeze 10 dakika mesafede Pamukkale yolu üzerinde yaklaşık 11.000 m2 alan üzerine kurulan tesiste 2 adet yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu, Kum Havuzu, jakuzi, 2 adet kaydırak düşme havuzu ve vahşi nehir aquapark eğlence alanları bulunmaktadır. Çavuşoğlu Aquapark da eğlenceyi ıslak ve sınırsız hale getiren 12 adet su kaydırağı bulunmaktadır. Çocuklara da 9 adet... devamı »