Okurcalar Aquapark

Club Aqua Plaza
Club Aqua Plaza Aquapark Akdeniz'in incisi olan Alanya da her şey dahil konsepte hizmet vermektedir. Her şeyi müşteri memnuniyeti için düşünülmüş olan aquaparka gittiğinizde ayrıca 178 odası, 350 yatak kapasitesiyle hizmet veren otel sizleri karşılamaktadır. Nezih bir ortamda sevdiklerinizle eğlenceli ve adrenalin dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız Club Aqua Plaza tam aradığınız... devamı »
A Good Life Water Planet Hotel & Aquapark
Sizde Akdenizin büyüleyici manzarasında A Good Life Water Planet Hotel & Aquapark da olmak ister misiniz. Antalya ili Alanya ilçesi,Okurcalar Beldesi'nde bulunan, bölgenin en büyük su parkına sahip olan çevre dostu ve doğa harikası bir tesis  sizleri bekliyor. İster eğlence, heyecan ve adrenalin dolu güvenli su parkımızda kaydırak coşkusu, rafting deneyimi ya da bungee jumping... devamı »
Water Planet Aqua Park
Güneyin yerli ve yabancı turistlerinin vazgeçilmesi olan ve Alanya da Okurcalar mevkiinde hizmet vermekte olan Water Planet Aqua Park Akdeniz Bölgesi’nin en büyük aquaparkı olma özelliğini taşımaktadır. Alanya Okurcular Mevkii de bulunan aquaparkda neşe, heyecan ve maceranın birlikte yaşandığı, birbirinden farklı havuz ve kaydıraklarda mutluluğu dostlarınızla birlikte... devamı »