Açık Havuz

Atlantis Waterpark
Atlantis Waterpark Muğla Marmaris de yer alan aquapark olup gün boyu ailenizin tüm fertleri için 7’den 70’e eğlenme fırsatı bulabileceği farklı tarzlar da su kaydıraklarının olduğu, çocukların kendi başlarına eğlenebilecekleri havuzlarının yer aldığı bir aquaparktır. Bir diğer ismi Marmaris Atlantis Su Parkı olan tesise  vardığınız da dalga havuzu, mini golf, bowling,... devamı »
Sevcan Hotel Havuz
Sevcan Hotel Havuz Florya da İstanbul’un sessiz ve nezih yerlerin de orijinal mimarisi ve geleneksel Türk konukseverliği ile dört yıldız kalitesini konuklarına yaşatan bir Sevcan Hotel bünyesinde kullanabileceğiniz bir yüzme havuzudur. Sizde tatilini İstanbul da geçirenlerdenseniz serinleyecek ve güneşin, yazın keyfini şehirde geçirmek istiyorsanız Sevcan Hotel Havuz tam size göre... devamı »
Marina Aquapark
Marina Aquapark İstanbul'da ki Aquaparklar arasında büyüklük bakımından en önde gelen aquapark dır. Sizde tatilinizi İstanbul da geçirenlerdenseniz Tuzla Marina Aquapark Waterland da (viaport marina aquapark) eğlencenin ve tatilin tadına doyasıya yaşayabilirsiniz. Toplam da 12 adet sıra dışı su kaydırağı bulunan parkta birbirinden farklı su sporları yapabilir, özel tasarlanmış... devamı »
Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu
Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bulunmakta olup  yaz aylarında 45 dereceyi aşan sıcaklık karşısında bunalan vatandaşlar, Gurs Vadisi'ne hizmete giren yüzme havuzunda serinliyor. Gurs Vadisi Nerede ve Gurs Vadisi Yüzme Havuzu fiyat bilgilerini sayfamızda bulabilirsiniz. Gurs Vadisi Aslanlar Yüzme Havuzu Gurs Vadisi, Mardin ili Kızıltepe ilçesi... devamı »
AquparkCity Türkdönmez
Aqupark City Türkdönmez Kütahya ili Merkez ilçesinde hizmet vermektedir. İç Anadolu bölgesinde yaz aylarında artan sıcaklıkla birlikte bir çok kişi gerek serinlemek gerekse de eğlenmek için ihtiyaç duydukları tesisler arasında yer almaktadır. Ailenizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz yazın sıcağından serinleyebileceğiniz bir mekan olarak Türkdönmez Aquapark sizleri bekliyor.... devamı »
Tulpar Yüzme Havuzu
Tulpar Yüzme Havuzu yeşilin hakim olduğu bir doğa içerisinde havuz keyfi dilerseniz havuz başında kır düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Tulpar doğanın içinde yer alan bahçesiyle düğünlerin harika bir  atmosferde gerçekleşmesini sağlıyor. Tulpar Yüzme Havuzu Tulpar Yüzme Havuzu yazın sıcağında serinlemek ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyen aileleri bekliyor. Tulpar da... devamı »
Zeus Yüzme Havuzu Aquapark
Zeus Yüzme Havuzu Hatay'ın en büyük yüzme ve aquapark eğlence merkezlerinden olan tesis yaz ayrının gelmesi ve tatilin başlamasıyla birlikte kapıları sizlere açıyor. Bu yazımızda Zeus Yüzme Havuzu Fiyatları bu sene ne kadar oldu onun bilgisini vereceğiz. Ayrıca Zeus Yüzme Havuzu telefon numarası da iletişim bölümünde yer almaktadır. Sizde Tatilde sevdiklerinizle çılgın bir... devamı »
Classis Garden Aquapark Yüzme Havuzu
Classis Garden Aquapark Yüzme Havuzu yazın gelmesi ve kavurucu sıcakların başlamasıyla Gaziantep de serinlemek ve eğlenmek isteyenlerin tercih ettikleri yüzme havuzu hizmeti veren tesistir. Bu yazımızda Classis Garden Yüzme Havuzu Fiyatı, Classis Garden Yüzme Havuzu iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, tesis hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız. Classis Garden... devamı »
Mova Aqua Park
Mova Aqua Park Doğu’nun yeni yıldızı olan Mardin Kızıltepe arasında yer alan Mardin Havaalanı yanındaki Mova Park Projesi kapsamında  inşa edilen AVM içerisinde yer almaktadır. Aquapark dışında otel, sinema salonları, oyun ve eğlence kompleksleri ile çok amaçlı toplantı salonlarından bulunmaktadır. Mova Aqua Park Güney Doğunun bunaltıcı sıcaklarında serinlemek ve... devamı »
Gediz Aquapark
Gediz Aquapark açıldığı günden bu yana Kütahya Gediz ilçesinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. Bölgenin ve belki de Türkiye de üstü açılır ve kapanır su oyunları merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Böylece Aquapark yılın her döneminde Gedizlilere hizmet verecektir. Gediz Belediyesinin Ilıca Termal Turizm Merkezinde bulunan Su Oyunları Merkezine genel... devamı »