Açık Havuz

A Good Life Water Planet Hotel & Aquapark
Sizde Akdenizin büyüleyici manzarasında A Good Life Water Planet Hotel & Aquapark da olmak ister misiniz. Antalya ili Alanya ilçesi, Okurcalar Beldesi'nde bulunan, bölgenin en büyük su parkına sahip olan çevre dostu ve doğa harikası bir tesis  sizleri bekliyor. İster eğlence, heyecan ve adrenalin dolu güvenli su parkımızda kaydırak coşkusu, rafting deneyimi ya da bungee jumping... devamı »
Niksar Ayvaz Aqua Park
Tokat ili Niksar ilçesinde bulunan ve Niksar Ayvaz Park Otel bünyesinde faaliyet gösteren Niksar Ayvaz Aqua Park, havuz ve kaydıraklarıyla sıcak yaz günlerinde her yaştan vatandaşın güzel vakit geçirebilecekleri ve eğlenebilecekleri  bir ortam sunmaktadır. Tesiste Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu ve Jakuzi hizmet vermekte olup, günün yorgunluğunu atmak için bire bir...... devamı »
Doğan Aquapark
Mersin ili Erdemli ilçesinde bulunan Doğan Aquapark Tatil Sitesi geçmişi eski olmasına rağmen Akdeniz bölgesi içerisinde bakımlı temiz bir çevre düzenlemesi ile yazlıkçıların ev aldığı sitelerden birisidir. Yeşillikler içerisinde bulunan havuz ve kaydıraklarıyla yaz sıcağında site sakinlerinin güzel vakit geçirdikleri bir mekan diyebiliriz. Fakat aquapark günü birlik... devamı »
Mezitli Aquapark
Mersin ili Mezitli ilçesinde bulunan Mezitli Aquapark Mezitli Belediyesi hizmete sunulmuş ve işletilmektedir. Mersinin meşhur sıcaklarında biraz olsun serinlemek ve eğlenceli vakitler geçirmek için güzel hazırlanmış bir tesisi sizlerle tanıştırmak isteriz. Mezitli su parkı nerede, fiyatı ve aktiviteleri ile ilgili bilgileri sizler için derleyerek bilgilendirmeye çalıştık. Tesiste... devamı »
Konya Aquapark
Konya ili Selçuklu ilçesinde bulunan ve bay ve bayanlara ayrı olmak üzere iki farklı havuz ve kaydırak alanı bulunan bu özelliği ile Türkiye'de ilk olan Konya Aquapark yaz aylarında her yaştan insanın serinlemek ve eğlenceli vakitler geçirmesi için tercih edebileceği mekanlardandır. Tesise 11 yaş altı çocuklar ebeveynleri olmadan giriş yapamamaktadır. 6 yaşa kadar olan kız... devamı »
Aqua Anamurium Aquapark Anamur
Akdeniz turuna çıktınız ve sahil boyu bölgenin turistik merkezlerini gezmeye devam ediyorsanız Alanya'yı geçtikten sonra karşınızı şirin bir ilçe çıkacaktır hani muzu ile ünlü bir ilçe, Amanur, işte bu seferki aquaparkımız ülkemizin güzel illerinden biri olan Mersin iline Bağlı Anamur ilçesinde bulunan Aqua Anamurium Aquapark.2011 yılında hizmete giren Aqua Anamurium 600... devamı »
Villa Aqua Garden Çankaya Aquapark
Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan  imrahor vadisi bölgesinde yer alan Villa Aqua Garden Aquapark, ailenizle birlikte güzel bir gün geçirmek için doğru adreslerden birisi olabilir. Yolunun bu bölgeden geçiyorsa ise uğramanızı tavsiye deriz. Ailelere hitap eden konseptimizle 2 adet yüzme havuzu 1 adet çocuk havuzu ve farklı tarzlarıyla kaydıraklar sizlere eğlenceli dakilar geçirtmek... devamı »
Atosev Aquapark
Adana ili Seyhan ilçesinde bulunan Atosev Aquapark, Adana Ticaret Odası Sosyal Hizmetler ve Eğitim vakfına bağlı olarak işletilmektedir. Adanın meşhur kavurucu sıcaklarında serinlemek isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Nezih bir bir ortamda Şezlong da güneşlenip serin havuz suyunda rahatlayabilirsiniz. Spor etkinlikleri bakımında da yararlanabileceğiniz tenis, basketbol... devamı »
Eser Diamond Hotel Aqua Park
İstanbul ili Silivri - Çorlu karayolu üzerinde yer alan Eser Diamond Hotel Aqua Park 35,000 m2 otel ve çeşitli etkinliklerinde yapılabildiği bir işletmedir. Ana işlem faaliyeti otelcilik, kongre ve seminer merkezine olan merkez yaz aylarında Silivri bölgesi için ve yurt dışı konuklarına havuz ve aquapark hizmeti de sunmaktadır. Şehir merkezine 10 dk,  Büyükçekmece'ye 25 dk, Atatürk... devamı »
Çukurova Park Vadi Tesisleri Aqua Vega Aqupark
Adana ili Çukurova ilçesinde bulunan Çukurova Park Vadi Tesisleri Aqua Vega yaz aylarında tercih edilen eğlence mekanlarından birisidir. Yazın sıcağında,  serinlemek için sıklıkla tercih etiğimiz plajların yanı sıra sayıları giderek artan aquaparklar, hem de serinlemek hem de eğlenmek isteyenlerin yeni tercihleri olmaktadır.  Çukurova Park Vadi Tesisleri Aquparkı gençlerin tatil... devamı »