Tunceli Aquapark ve Yüzme Havuzu

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

1

Kaydırak S.

2Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.83 Fiyat
  • 3.81 Temizlik
  • 3.67 Personel
  • 3.95 Aktivite
  • 3.43 Konum

Tunceli Aquapark ve Yüzme Havuzu Tanıtımı

Tatillerini Tunceli de geçirmek isteyenler için Munzur ve Pülümür Çayı kıyısındaki doğal plajlara giderken, büyük bölümü de kent merkezinde Munzur Çayı kıyısında bulunan ve Tunceli Valiliğin desteğiyle yapılan yarı olimpik yüzme havuzunu tercih etmektedir. Tuncelinin yazında güneşlenme keyfini yaşayanların yanında aquapark kaydıraklarında eğlenme imkanınız da olduğu Tunceli Havuz ve Aquapark , Ege ve Akdeniz’deki bir çok aquparkı geride bırakıyor. Çevre illerden ve yurt dışından gelen misafirlerinde beğenerek gittikleri havuz ve aquapark Tunceli’de doğanın yanı başında tatil yapma imkanı veriyor.Ayrıca hemen yanı başında yer alan Tunceli belediyesine bağlı Gola Çetu Parkı (Hızır Gölü Parkı) da bulunmaktadır.

Cumhuriyet Mahallesi 62000 Merkez / Tunceli adresinde yer alan Tunceli Aquapark ve Yüzme Havuzu'nde, 1 havuz ve 2 kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi 62000 Merkez / Tunceli

Tunceli Aquapark ve Yüzme Havuzu Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

-

Havuzlar

Büyük Havuz

Aktiviteler

-

Tunceli Aquapark ve Yüzme Havuzu Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: Fiyat bilgisi için tesis ile iletişime geçiniz.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Bay - TL - TL - TL
Bayan - TL - TL - TL
Öğrenci - TL - TL - TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar