Tokat İşeri Aquapark

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

2

Kaydırak S.

4Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.47 Fiyat
  • 3.17 Temizlik
  • 3.32 Personel
  • 4.00 Aktivite
  • 3.26 Konum

Haritada Gör


Tokat İşeri Aquapark Tanıtımı

Tokat Geyras Mevkii Mahallesinde faaliyetine devam eden İşeri Aquapark Tokat ilimize yaz aylarında renk katan güzel mekanlardan birisidir. Kadın ve erkekler için ayrı günler bulunan aquapark da gönlünüze göre eğlenebilirsiniz. Havuzda bulunan kaydıraklar da çocuklar ve yetişkinler doyasıya eğlenebilirler. Tokat İşeri Aquapark serinleten havuzları, eğlendiren kaydırakları ile her yaşa eğlenceli dakikalar yaşatıyor.  Bölgede yeterli büyüklükte aquapark olmaması nedeniyle hafta sonları yoğunluk yaşanabilmektedir. Hafta içleri nispeten daha sakin olmaktadır. Tokat sivas karayolu üzerinde olan tesis Tokat merkeze yaklaşık 6km mesafededir. Sivas Yıldızeli ilçesine 55 km mesafededir. İşletme kuralları gereği dışarıdan yiyecek içecek sokmak yasaktır. İşeri Aquapark bir diğer özelliği de kadın ve erkekler için ayrı günlerde açık olmasıdır. Aşağıda bu günleri inceleyebilirsiniz.

Erkek Günleri = Pazartesi-Çarşamba-Perşembe-Pazar
Kadın Günleri = Salı-Cuma-Cumartesi (Kadın gününde 7 yaş ve üzeri erkek misafirler alınmamaktadır. Girişlerde kimlik gösterilmesi zorunludur.)

Geyras Mevkii Sivas Caddesi No: 104 Merkez / Tokat adresinde yer alan Tokat İşeri Aquapark'nde, 2 havuz ve 4 kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0356 214 52 90 Geyras Mevkii Sivas Caddesi No: 104 Merkez / Tokat

Tokat İşeri Aquapark Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

Multi Slide Body Slide Open Slide

Havuzlar

Büyük Havuz Çocuk Havuz

Aktiviteler

Havuz Kaydırak Piknik Düğün

Tokat İşeri Aquapark Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: 0-6 Yaş Tek Çocuk Ücretsiz. Fiyatlar 2022 Yılı Günlük Kullanım Bedelleridir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Bay 50 TL 50 TL 50 TL
Bayan 50 TL 50 TL 50 TL
Çocuk (6-15) 40 TL 40 TL 40 TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar