Rich Royal Aquapark

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

3

Kaydırak S.

6Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.16 Fiyat
  • 3.67 Temizlik
  • 4.27 Personel
  • 4.50 Aktivite
  • 3.93 Konum

Haritada Gör


Rich Royal Aquapark Tanıtımı

Yalova ve Karamürsel ilçelerine yakın konumda Kaytazdere bölgesinde bulunan Rich Royal Aquapark Karamürsel denize sıfır konumda denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlere hizmet vermeye devam etmektedir. Royal Hotel geniş açık havuzu, eğlenceyi doruklara taşıyan su kaydırakları ve serinleten havuzlarıyla sizleri bekliyor. Tesiste restoran, otopark, kablosuz internet, kuru temizleme, asansör, klima ve ısıtma gibi olanaklarda bulunmaktadır. Aquaparkta 1 adet yetişkin havuz, 1 adet çocuk havuzu, 2 adet kaydırak havuzu ve 6 adet birbirinden eğlenceli kaydıraklar bulunmaktadır.  Çocuk havuzu temalı olup, çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. yeterli sayıda güneşlenme alanı konukların rahat etmesi için hazırlanmıştır. Sizde Karamürsel yada Yalova da bulunursanız  Rich Royal Aquapark yazın bunaltıcı sıcaklarda hafta sonlarınızı ve tatil günlerinizi eğlenceli ve dinlendirici geçirmek için sizleri bekliyor.

 

Çalışma Saatleri, Nasıl Gidilir ve Kurallar

Tesis aileye mahsus hizmet vermekte olup 12 yaş üstü damsız alınmamaktadır. İzmit (halkevi) ve Tütün çiftlik bölgelerinden servis hizmeti bulunmaktadır. Otel Kramürsel-Yalova yolu üzerinde olup, İpek kağıt fabrikasına yakın konumdadır. Servis güzergah ve saat bilgisi için tesis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

İpek Kagit Fabriksı Yanı Tokmak Mevkii Altinova / Yalova adresinde yer alan Rich Royal Aquapark'nde, 3 havuz ve 6 kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0226 462 96 91 İpek Kagit Fabriksı Yanı Tokmak Mevkii Altinova / Yalova

Rich Royal Aquapark Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

Body Slide Open Slide Multi Slice Bumerang Kamikaze

Havuzlar

Büyük Havuz Çocuk Havuzu Düşme Havuzu

Aktiviteler

-

Rich Royal Aquapark Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: 2022 yılı sezonu açıldığında güncellenecektir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Bay - TL - TL - TL
Bayan - TL - TL - TL
Çocuk (6-12) - TL - TL - TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar