Kırşehir Belediyesi Aquapark

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

-

Kaydırak S.

-Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.40 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 5.00 Personel
  • 5.00 Aktivite
  • 5.00 Konum

Kırşehir Belediyesi Aquapark Tanıtımı

Kırşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan Kırşehir Termal Aquapark projendilinmiş olup, yapımına henüz başlanmamıştır.Termal Aqua Park Projesi, 54.000M²’lik bir alanda yapılması planlanmaktadır.Aquaparka gittiğinizde eğlenceyi, tedaviyi, birçok fonksiyonu bir arada bulabileceksiniz. Tesis sadece Kırşehir’e değil çevre illerdeki vatandaşlarında kullanabileceği bir yapıda hazırlanmaktadır.

Termal Aqua Park içerisinde bay ve bayanlar kapalı ve açık olamak üzere Termal havuzlar, hamamlar, sauna, güzellik merkezi, aile odaları, fizik tedavi merkezi, dinlenme alanları, kafe, açık-kapalı dinlenme alanları ve otopark yer alacaktır. Tesis açıldığında fiyat bilgilerini, iletişim bilgilerini, tesis kaydırak ve havuz özelliklerini görebileceksiniz.

adresinde yer alan Kırşehir Belediyesi Aquapark'nde, - havuz ve - kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Kırşehir Belediyesi Aquapark Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

-

Havuzlar

-

Aktiviteler

-

Kırşehir Belediyesi Aquapark Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için tesis giriş fiyatlarıdır.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Bay - TL - TL - TL
Bayan - TL - TL - TL
Çocuk (6-12) - TL - TL - TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar