Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

4

Kaydırak S.

5Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.26 Fiyat
  • 3.63 Temizlik
  • 3.36 Personel
  • 4.00 Aktivite
  • 4.09 Konum

Haritada Gör


Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark Tanıtımı

2005 yılında Keçiören Belediyesi tarafından hizmete açılan Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark Ankaralıların sosyal ve ekonomik düzeylerine göre uygun fiyatlar belirlenerek, hizmetlerden yararlanması hedeflenmiştir. Gerek Keçiören de ikamet edenler gerekse de çevre ilçelerden gelen misafirlerin boş zamanlarını değerlendirerek, hem spor yapmaları hem de eğlenmeleri için fırsatlar sunarak sporu yaşam tarzının bir parçası haline getirmeyi amaçlayan Keçiören Belediyesi Kalaba Spor Tesisi içerisine 5 kaydıraktan oluşan Aquapark yaptırmıştır. Aqupark girişi için 7-15 yaş grubunda olunması gerektiği hatırlatmak isteriz. Fiyat bakımında diğer aquaparklar ile karşılaştırıldığında bedava denecek kadar uygun bir fiyatı vardır.

Tesis de ayrıca bay-bayan açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, spor salonları bulunmaktadır. Tesis de ziyaretçilerin rahat bir şekilde spor yapmaları için 3-6 yaş arası bez problemi olmayan çocuklarını bırakabilecekleri kreş de bulunmaktadır.

Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark Çalışma Saatleri

Tesis çalışma saatleri Hafta içi ve hafta sonu 13:00 – 16:00 saatleri arasındadır. Aquaparka  7 – 15 aralığındaki çocuklar alınmaktadır. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Kız Çocukları, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri ise Erkek Çocukları içeri alınmaktadır. Girişler kimlik kontrollü yapılmakta olup, çocuklarınızın yanlarında kimlik olmasına dikkat ediniz.

Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark Nerede Nasıl Gidilir

Şevket Mahallesinde bulunan aquapark merkezi konumda olup, ulaşım açısında zorluk çekmeyeceksiniz. Ihlamur Vadisi yürüyüş yolu üzerinde devam ettiğinizde göreceksiniz, Ceylanlar parkı yanındadır. Otobüsle gelecekler Şefkat Taksi durağında (300m) yada Islah Evi Durağında (450m) inmeleri gerekmektedir. Bu duraklarda inildikten sonra kısa bir yürüyüşten sonra tesise ulaşabilirsiniz. Tam konum görmek için sayfamızda bulunan haritayı kullanabilirsiniz.

Şevket Mahallesi Dr. Besim Ömer Caddesi 53. Sokak Keçiören / Ankara adresinde yer alan Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark'nde, 4 havuz ve 5 kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 312 340 06 76 0 312 340 31 71 Şevket Mahallesi Dr. Besim Ömer Caddesi 53. Sokak Keçiören / Ankara

Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

    Body Slide Multi Slide

Havuzlar

    Büyük Havuz 1 (Bayan) Büyük Havuz 2 (Erkek) Çocuk Havuzu Kapalı Havuz(Bay-Bayan-Engelli-Çocuk)

Aktiviteler

  • Yüzme Dersi

Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: Aquapark dan Sadece 7-15 yaş grubunda ki çocuklar faydalanmaktadır. Fiyatlar 2022 Yılı Günlük Kullanım Bedelleridir.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Çocuk (7-15) 10 TL 10 TL 10 TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar