Atlantis Pool

Servis

Disko/Bar

Aktivite

Yeme/İçme

Havuz Sayısı

-

Kaydırak S.

-Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.40 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 5.00 Personel
  • 5.00 Aktivite
  • 5.00 Konum

Haritada Gör


Atlantis Pool Tanıtımı

1996 yılında İstanbul da kurulan Atlantis Pool aquapark ve su aktiviteleri denince akla gelen markalardan biridir. Atlantis Pool yıllardır , yüzme havuzları, su parkları, dalga havuzları, sörf havuzları, tembel nehir sistemleri gibi aqua park içerisinde yapılan aktiviteler için kullanılan birçok ürünün dizaynını, tasarımını ve imalatını yapmış ve halen yapmaktadır.Su kaydırakları, sirkülasyon sistemleri, EasyTainer projelendirmesi, dizaynı ve uygulaması gibi konularda da da faaliyet göstermektedir.

Yılların birikim ve tecrübelerine ve profesyonelliğine güvenerek sektörünün öncü firması olmaya devam eden Atlantis Pool, bugüne kadar dünyanın bir çok yerinde onlarca AquaPark işletmesiyle çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.Yani Atlantis Pool bir eğlence yeri değil aqua park kurmak isteyen girişimcilerin başvurduğu tesis yapım firmasıdır.

Yakuplu Mah. 59. Sok. No:31 Beylikdüzü / İstanbul adresinde yer alan Atlantis Pool'nde, - havuz ve - kaydırak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 212 485 95 33 Yakuplu Mah. 59. Sok. No:31 Beylikdüzü / İstanbul

Atlantis Pool Kaydırak, Havuz ve Aktiviteleri

Kaydıraklar

-

Havuzlar

-

Aktiviteler

-

Atlantis Pool Kişibaşı Fiyat Bilgileri

Not: Eğlence merkezi değildir. Eğelence Merkezleri ürünleri üreten firmadır.

Haftaiçi Cumartesi Pazar
Bay - TL - TL - TL
Bayan - TL - TL - TL
Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aquaparka.com Türkiye’deki aquapark ve havuzları tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar